dnes
Středa - zatazeno
4°C
zítra
Čtvrtek - polojasno
5°C
pozítří
Pátek - prehanky-snih-dest
4°C
Pražské krimi

Chudák muž: bodal se do krku, pak plakal a byl agresivní

Včera odpoledne prováděli strážníci z Obvodního ředitelství Městské policie Praha 14 kontrolní činnost v Bryksově ulici, kde uviděli muže sedícího na lavičce. Muž měl v ruce velký kuchyňský nůž a na krku bodnou ránu, ze které silně krvácel. Když muž uviděl hlídku, napřáhl ruku a chtěl se znovu bodnout. Strážníci ihned zakročili a muži nůž z ruky vyrazili.

Muž však začal být agresivní a hlídku napadl. Strážníci mu proto nasadili služební pouta, přivolali na místo záchrannou službu a Policii ČR. Muž se po chvilce uklidnil a se slzami v očích se hlídce přiznal, že chtěl spáchat sebevraždu.

Hlídka jej uvedla do stabilizované polohy a do příjezdu záchranářů mu poskytovala podle pokynů operátorky záchranné služby první pomoc. Záchranná služba si zraněného muže následně převzala a převezla ho k ošetření do jedné z pražských nemocnic. Případem se dále zabývají policisté.


Zavolal je manžel, byla v příšerném stavu! Její „míry“ šokovaly, ani se je nesnažte tipnout

7. prosince 2017 v 17:09

S žádostí o pomoc se na tísňovou linku 156 obrátil v pondělí večer muž s tím, že jeho žena je silně pod vlivem alkoholu, který navíc zkombinovala s léky.

Další články
Nahoru