dnes
Sobota - skorojasno
19°C
zítra
Neděle - obcasny-dest
14°C
pozítří
Pondělí - prehanky-dest
9°C
Pražské krimi

Muž s nesrozumitelnou francouzštinou udělal v Praze ostudu, začalo to ukázáním prázdných kapes

Muž „zaměstnal“ strážníky ze dvou různých obvodů téměř v jeden den. Odpoledne si nejdříve užíval pobytu v kavárně v centru Prahy, kde při placení ukázal prázdné kapsy, v noci na druhé straně Prahy rozbil výplň vchodových dveří domu, aby v chodbě mohl ulehnout ke spánku.

Ve čtvrtek odpoledne hlídka strážníků z Prahy 1 přijala oznámení od provozní kavárny na Národní ulici, že jim host odmítá zaplatit útratu. Na místě se nacházel muž cizí národnosti. Na zaplacení účtu v hodnotě přes 500 korun však už neměl a ukázal jen prázdné kapsy.

Od té doby dotyčný, který doposud hovořil anglicky, započal komunikaci ve velmi nesrozumitelně podané francouzštině a odmítal prokázat svou totožnost. Byl tedy předveden na Oddělení cizinecké policie. Případ bude dále řešit správní orgán.

Následně pak hodinu po půlnoci jeli strážníci z Prahy 11 na pražský Chodovec prověřit oznámení. Volající žena uvedla, že nejprve slyšela hádku před domem a poté zvuk, který připomínal vysklení skleněných dveří.

Hlídka na místě zjistila rozbitou skleněnou výplň u  vchodových dveří obytného domu. Na zemi ležela dlažební kostka a opodál muž, který hovořil pouze francouzsky. Vzápětí se ukázalo, že se jedná o toho samého muže, který odpoledne nezaplatil svou útratu. V tomto případě si výtržníka převzala Policie ČR.


V Podbabské ulici se pohyboval muž s nakažlivými chorobami

21. března 2019 v 10:54

Ve středu krátce po jedenácté hodině večer přijali strážníci oznámení, že v areálu obratiště tramvají v Podbabské ulici v Praze 6 se neoprávněně pohybuje muž bez domova.

Mladíci posprejovali zeď hasičské stanice

20. března 2019 v 10:37

Strážníci z Obvodního ředitelství Městské policie Praha 7 zadrželi dvojici mladíků, kteří posprejovali zeď hasičské stanice. Případ pro podezření ze spáchání trestného činu dále šetří státní policisté.

Strážníci zadrželi mladíka, který se vloupal do auta

18. března 2019 ve 13:03

Po krátkém pronásledování se strážníkům z Prahy 10 podařilo dostihnout a zadržet mladíka podezřelého z vloupání do vozidla. Městskou policii na muže upozornil svědek, který muže sám pronásledoval.

S partnerkou se občas pohádá asi každý, ale jak své rozčílení řešil muž v centru Prahy, to hlava nebere…

15. března 2019 v 09:58

Na muže v černé bundě, který rozbil skleněnou výlohu knihkupectví, upozornil strážníky z hlídkového útvaru muž, který nastoupil ve středu do noční tramvaje na Národní třídě, ve které vykonávali dohled.  

Chápete, co si dovolila se svým ročním synem? Nebyl to hezký pohled a všemu navíc přihlížela tchýně..

14. března 2019 ve 12:38

Na tísňovou linku 156 se ve středu dopoledne obrátila vedoucí ubytovny v Praze 8 s tím, že v jejím zařízení je ubytovaná žena s malým dítětem, která je pod vlivem alkoholu a ona má strach, aby se něco nestalo.

Strážníci pomáhali mužům se sebevražednými sklony

13. března 2019 v 07:46

Během čtyř dnů řešili strážníci dva případy mužů, kteří se ocitli v těžké životní situaci. První se stal na Praze 5, druhý na území sedmé městské části.

Nezletilý hoch se v poledne opil

11. března 2019 v 11:42

Na skupinku chlapců, z nichž jeden vypadal jako opilý, upozornila o víkendu kolemjdoucí žena hlídku městské policie v Nemocniční ulici, Praha 9 hodinu po poledni. Dva třináctiletí a jeden čtrnáctiletý hoch strážníkům sdělili, že lahev alkoholu našli v okolí nádraží...

Podivný vzkaz týkající se vzpoury dětí vytvořil na podstavec pomníku sv. Václava opilý muž. Navíc měl v kapsách „arzenál“

8. března 2019 v 11:25

Bleskovou akci ve čtvrtek odpoledne předvedli strážníci z Prahy 1 při zadržení muže, který nápisem „české děti vzepřete se“ poničil podstavec pomníku sv. Václava v centru Prahy. 

Další články
Nahoru