dnes
Pondělí - jasno
1°C
zítra
Úterý - skorojasno
1°C
pozítří
Středa - oblacno
2°C
Pražské krimi

Muž s nesrozumitelnou francouzštinou udělal v Praze ostudu, začalo to ukázáním prázdných kapes

Muž „zaměstnal“ strážníky ze dvou různých obvodů téměř v jeden den. Odpoledne si nejdříve užíval pobytu v kavárně v centru Prahy, kde při placení ukázal prázdné kapsy, v noci na druhé straně Prahy rozbil výplň vchodových dveří domu, aby v chodbě mohl ulehnout ke spánku.

Ve čtvrtek odpoledne hlídka strážníků z Prahy 1 přijala oznámení od provozní kavárny na Národní ulici, že jim host odmítá zaplatit útratu. Na místě se nacházel muž cizí národnosti. Na zaplacení účtu v hodnotě přes 500 korun však už neměl a ukázal jen prázdné kapsy.

Od té doby dotyčný, který doposud hovořil anglicky, započal komunikaci ve velmi nesrozumitelně podané francouzštině a odmítal prokázat svou totožnost. Byl tedy předveden na Oddělení cizinecké policie. Případ bude dále řešit správní orgán.

Následně pak hodinu po půlnoci jeli strážníci z Prahy 11 na pražský Chodovec prověřit oznámení. Volající žena uvedla, že nejprve slyšela hádku před domem a poté zvuk, který připomínal vysklení skleněných dveří.

Hlídka na místě zjistila rozbitou skleněnou výplň u  vchodových dveří obytného domu. Na zemi ležela dlažební kostka a opodál muž, který hovořil pouze francouzsky. Vzápětí se ukázalo, že se jedná o toho samého muže, který odpoledne nezaplatil svou útratu. V tomto případě si výtržníka převzala Policie ČR.


Zavolal je manžel, byla v příšerném stavu! Její „míry“ šokovaly, ani se je nesnažte tipnout

7. prosince 2017 v 17:09

S žádostí o pomoc se na tísňovou linku 156 obrátil v pondělí večer muž s tím, že jeho žena je silně pod vlivem alkoholu, který navíc zkombinovala s léky.

Další články
Nahoru