dnes
Středa - zatazeno
9°C
zítra
Čtvrtek - zatazeno
11°C
pozítří
Pátek - zatazeno
12°C
Pražské krimi

Muž s holou hlavou + žena s dlouhými vlasy = průšvih na cestě

V noci na pátek přijali strážníci z Prahy 15 oznámení, že se někdo pravděpodobně vloupal do provozovny pizzerie a fitness centra v Bellově ulici. Oznamovatel strážníkům uvedl také podrobný popis pachatelů. Vloupání se měl dopustit muž s holou hlavou v tmavých kalhotách a žena s tmavými dlouhými vlasy.

Na místo bylo ihned vysláno několik hlídek strážníků. Ti dvojici odpovídající popisu dostihli v Morseově ulici. Oznamovatelé a svědci události následně potvrdili, že se jedná o dvojici podezřelých osob. Strážníci devětatřicetiletého muže a dvaatřicetiletou ženu omezili na osobní svobodě, zajistili místo trestného činu a celou věc předali policistům z místního oddělení.


Ustlali si v opuštěném drážním domku, od jejich svíčky vznikl požár

8. listopadu 2017 v 18:43

Dnes hodinu po půlnoci vyslal operační důstojník hlídku pražské cizinecké policie do oblasti Florence, neboť byli tito policisté nejblíže místu začínajícího požáru. Na ten policisty upozornili pracovníci tamního autobusového terminálu.

Ptal se seniorky na přesný čas, z krku jí strhnul řetízek za tisíce

8. listopadu 2017 v 09:01

Policisté z místního oddělení Horní Počernice prošetřují případ, při kterém doposud neznámý pachatel využil  nestřeženého okamžiku a pětasedmdesátileté seniorce strhl z krku řetízek.

Překvapení v rozkroku: Asi málokdo by tušil, že si je schovala zrovna do kalhotek

7. listopadu 2017 v 17:32

Tisícovky cigaret pašovaných linkovým autobusem z Ukrajiny, mimo jiné i ve spodním prádle stevardky, odhalili v sobotu pražští celníci. V autobuse byla i puška s náboji. O den dříve celníci v Praze našli stovky litrů piva, vína a lihovin pašovaných rumunskou dodávkou.

Další články
Nahoru