dnes
Středa - skorojasno
10°C
zítra
Čtvrtek - oblacno
10°C
pozítří
Pátek - zatazeno
12°C
Pražské krimi

Muž pod vlivem rozbil okna, pak sedl do vozu a ujel. Zadrželi ho až strážníci z Prahy 2

Strážník operačního střediska z Obvodního ředitelství městské policie Praha 2, který byl v sobotu ráno ve službě, zaslechl z oken do ulice Sázavská štěkot psa a zvuk rozbitého skla. Proto se vyklonil z okna a před domem č. 24 zahlédl muže, jak nasedá do vozidla a odjíždí. Jeho jízda byla velmi nejistá, kličkoval a ohrožoval ostatní vozidla.

Operátor proto ihned vyrozuměl všechny hlídky v terénu s požadavkem, aby toto vozidlo zastavily. Jen o několik málo minut později popsané vozidlo zahlédla hlídka městské policie v okolí Náměstí Míru. Když se však pokusila předepsaným způsobem vozidlo zastavit, řidič začal ujíždět. Pak náhled prudce zabrzdil.

Strážníci se k němu okamžitě rozběhli. Na to řidič zařadil zpátečku a prudce se rozjel. Nezvládl však vozidlo, otočil se o 180 stupňů, narazil do vozidla taxi a skončil v zábradlí u chodníku. Než strážníci k vozidlu doběhli, muž se znovu pokusil z místa ujet, proto ho vyzvali, aby zanechal svého protiprávního jednání a vystoupil z vozu.

Na tuto výzvu zareagoval až po několikáté. Hlídka muže omezila na osobní svobodě a na místo přivolala Policii ČR. Ta provedla u muže test ze slin na přítomnost omamných a psychotropních látek s pozitivním výsledkem. Řidič měl také vyslovený zákaz řízení.


Ustlali si v opuštěném drážním domku, od jejich svíčky vznikl požár

8. listopadu 2017 v 18:43

Dnes hodinu po půlnoci vyslal operační důstojník hlídku pražské cizinecké policie do oblasti Florence, neboť byli tito policisté nejblíže místu začínajícího požáru. Na ten policisty upozornili pracovníci tamního autobusového terminálu.

Ptal se seniorky na přesný čas, z krku jí strhnul řetízek za tisíce

8. listopadu 2017 v 09:01

Policisté z místního oddělení Horní Počernice prošetřují případ, při kterém doposud neznámý pachatel využil  nestřeženého okamžiku a pětasedmdesátileté seniorce strhl z krku řetízek.

Překvapení v rozkroku: Asi málokdo by tušil, že si je schovala zrovna do kalhotek

7. listopadu 2017 v 17:32

Tisícovky cigaret pašovaných linkovým autobusem z Ukrajiny, mimo jiné i ve spodním prádle stevardky, odhalili v sobotu pražští celníci. V autobuse byla i puška s náboji. O den dříve celníci v Praze našli stovky litrů piva, vína a lihovin pašovaných rumunskou dodávkou.

Další články
Nahoru