dnes
Pondělí - zatazeno
5°C
zítra
Úterý - zatazeno
6°C
pozítří
Středa - skorojasno
3°C
Pražské krimi

Muž, který pořezal dvojici lidí, je zřejmě ze Slovenska

Kriminalisté neustále prošetřují případ napadení a pořezání dvojice poškozených na Národní třídě. 

Případ se odehrál šestadvacátého dubna v podvečer na Národní třídě. Tam zatím neznámý muž napadl dvojici osob nožem, kterým každého z nich pořezal v obličeji. Po tomto doslova brutálním útoku odešel pachatel jako by se nic nestalo ulicí Divadelní až ke stanici metra Staroměstská.

Odtud pak pokračoval až do stanice Jiřího z Poděbrad, kde přesedl do protisměrné soupravy, kterou dojel až na Dejvickou, ze které pak odešel neznámo kam.

Procházeli se večer Národní třídou a neznámý muž je bezdůvodně pořezal v obličeji  

Dalším prošetřováním kriminalisté zjistili dílčí indicie, které vypovídají o tom, že útočník je s největší pravděpodobností občan Slovenska. Ten se na území hlavního města zřejmě zdržoval pouze krátkodobě, kdy s velkou pravděpodobností následně odcestoval zpět do své vlasti. Proto opětovně prosíme jak občany České republiky, tak navíc i Slovenska, aby nám pomohli s pátráním po tomto muži.

Fotogalerie: Brutálního násilníka z Národní zachytily kamery v metru  

Jakékoliv informace vedoucí ke zjištění jeho totožnosti, nebo místa pobytu mohou pozorní spoluobčané kriminalistům předat prostřednictvím linky tísňového volání 158.


Zavolal je manžel, byla v příšerném stavu! Její „míry“ šokovaly, ani se je nesnažte tipnout

7. prosince 2017 v 17:09

S žádostí o pomoc se na tísňovou linku 156 obrátil v pondělí večer muž s tím, že jeho žena je silně pod vlivem alkoholu, který navíc zkombinovala s léky.

Další články
Nahoru