dnes
Úterý - obcasny-dest
8°C
zítra
Středa - zatazeno
11°C
pozítří
Čtvrtek - zatazeno
11°C
Muž chtěl s nožem v ruce po kamarádce, aby mu byla v parku partnerkou
Muž si chtěl pomocí nože vynutit přízeň kamarádky. Ilustrační foto: sxc.hu

Muž chtěl s nožem v ruce po kamarádce, aby mu byla v parku partnerkou

Dnes krátce po půlnoci přijala hlídka strážníků z Prahy 4 oznámení, že v ulici Na Pankráci pronásleduje muž křičící ženu. Strážníci na místě opravdu našli mladou ženu, která se schovávala za keřem.

„Na dotaz, co tam dělá, odpověděla, že se schovává před kamarádem, který ji i přes její odpor doprovázel přes park, kde chtěl, aby byla jeho partnerkou, a když to odmítla, tak ji napadl,“ uvedl mluvčí pražských strážníků Jan Čihák.

Po ataku chtěla žena přivolat na pomoc policii, ale muž jí vytrhl z ruky telefon a utekl. Strážníci našli agresora o pár ulic dál, kde se snažil před hlídkou utéct.

Byl však rychle dostižen a při kontrole se u něj kromě nože a ukradeného mobilu našly také sáčky s bílou krystalickou látkou.


Ustlali si v opuštěném drážním domku, od jejich svíčky vznikl požár

8. listopadu 2017 v 18:43

Dnes hodinu po půlnoci vyslal operační důstojník hlídku pražské cizinecké policie do oblasti Florence, neboť byli tito policisté nejblíže místu začínajícího požáru. Na ten policisty upozornili pracovníci tamního autobusového terminálu.

Ptal se seniorky na přesný čas, z krku jí strhnul řetízek za tisíce

8. listopadu 2017 v 09:01

Policisté z místního oddělení Horní Počernice prošetřují případ, při kterém doposud neznámý pachatel využil  nestřeženého okamžiku a pětasedmdesátileté seniorce strhl z krku řetízek.

Překvapení v rozkroku: Asi málokdo by tušil, že si je schovala zrovna do kalhotek

7. listopadu 2017 v 17:32

Tisícovky cigaret pašovaných linkovým autobusem z Ukrajiny, mimo jiné i ve spodním prádle stevardky, odhalili v sobotu pražští celníci. V autobuse byla i puška s náboji. O den dříve celníci v Praze našli stovky litrů piva, vína a lihovin pašovaných rumunskou dodávkou.

Další články
Nahoru