dnes
Pátek - jasno
2°C
zítra
Sobota - prehanky-snih
2°C
pozítří
Neděle - snih
1°C
Pražské krimi

Mumlajícímu řidiči s rozšířenými zorničkami upadl při kontrole obal od stříkačky

Řidiče, který svou nejistou jízdou budil pozornost, kontrolovali strážníci z desátého pražského obvodu v neděli půl hodinu po půlnoci. Hlídka si všimla podivně jedoucího vozidla v ulici Bohdalecká. Vozidlo přejíždělo z pruhu do pruhu a mělo rozsvícené mlhovky.

Strážníci pronásledovali řidiče až do ulice U Slavie, kde ho zastavili a vyzvali k předložení dokladů. Dvacetiletému řidiči při předkládání dokladů vypadl na zem prázdný obal od injekční stříkačky. Jeho komunikace byla velmi nesrozumitelná, nesouvislá a zmatená a měl viditelně rozšířené zorničky.

Na dotaz hlídky, zda před jízdou požil nějakou návykovou látku a zda je ochoten podrobit se testu na zjištění návykové látky uvedl: „Testu bych se nerad podrobil, protože výsledek by byl pravděpodobně pozitivní.“ Hlídka na místo přivolala Policii ČR, která mladíkova slova potvrdila. I u tohoto muže byla zjištěna přítomnost Amfetaminu.


Kvůli rukám a hlavě strašidelně vypadající nahý cizinec předvedl půlnoční divadlo na chodbě

29. prosince 2017 ve 20:53

V pátek hodinu po půlnoci bylo přijato na Obvodním ředitelství městské policie Prahy 3 oznámení, že se na Žižkově v ulici Krásova na chodbě v jednom z domů nachází nahý muž.

Další články
Nahoru