Dnes Sobota - skorojasno 5°C
Zítra Neděle - zatazeno 2°C
Sobota 16. 10. 2021
Svátek má Havel
Koronavirus
Aktuální informace o epidemii.
Mrtvý muž nalezený v Libni byl zavražděn, policisté už obvinili možného pachatele
Ilustrační foto: archiv

Mrtvý muž nalezený v Libni byl zavražděn, policisté už obvinili možného pachatele

Když bylo v neděli nad ránem nalezeno v libeňské ulici Rozšířená mrtvé mužské tělo, policisté od počátku pracovali s verzí, že byl muž zavražděn. Dnes tuto zprávu potvrdili a oznámili, že už zatkli možného pachatele.

Podle serveru Novinky.cz bylo kolem nalezeného těla hodně krve. „V souvislosti s tímto případem sdělili krajští kriminalisté obvinění dvaačtyřicetiletému muži pro trestný čin vražda a zároveň dali podnět na jeho vzetí do vazby,“ uvedl mluvčí pražské policie Jan Rybanský.

„Obracíme se na další možné svědky, kteří k tomuto případu ještě nebyli vyslechnuti, aby kontaktovali linku 158 a podali svědectví,“ dodal.


Autor: red

Chtěl ukrást katalyzátor, majitel auta jej chytil

Včera v 07:20

Ve chvíli, kdy se osmadvacetiletý muž vybavený aku rozbrušovací pilou ve středu 13. října snažil upevnit pod cizí auto hever, vyrušil ho majitel vozidla.

Praha 1: Uzavření úřadu

14. října 2021 v 10:47

Radnice první městské části informovala, že v pátek 29. října bude úřad městské části Praha 1 u provozně-technických důvodů uzavřen.

Praha 1 zřídila kontaktní místo pro řešení problémů s krátkodobým ubytováním

13. října 2021 v 10:39

Obyvatelům Prahy 1, postiženým negativními dopady krátkodobého ubytování v bytech, je určeno nové kontaktní místo zřízené při Výboru proti vylidňování centra a pro podporu komunitního života Zastupitelstva Prahy 1.

Téma předškolního a školního vzdělávání na setkání v Praze 5

12. října 2021 ve 23:07

Tisková konference a setkání s aktéry MAP se bude konat 14. října od 16 hodin v ZŠ a MŠ Kořenského. Tématem bude předškolní a školní vzdělávání.

Další články
Nahoru