dnes
Sobota - zatazeno
8°C
zítra
Neděle - obcasny-dest
5°C
pozítří
Pondělí - skorojasno
4°C
Pražské krimi

Mrtvá v tramvaji: svědek se našel

Díky medializaci a spolupráci s veřejností se ozvalo několik pozorných občanů, díky kterým se hledaného svědka podařilo kontaktovat. Ten kriminalistům poskytl velmi důležité informace a přispěl tak dalším pomyslným dílkem do celé mozaiky případu.

Detektivové 1. oddělení zjistili, že žena při cestě tramvají číslo 17 ještě v 10 hodin a 10 minut v zastávce Belárie žila. Nyní kriminalisté prosí o svědectví cestujících nebo kohokoliv kdo se v čase od 10:07 do 10:13 pohyboval, cestoval nebo stál na zastávkách tramvaje Černý kůň, Belárie, Modřanská škola a Nádraží Modřany.

mapa-belarie-nahled Žena seděla ve druhém voze na pravé straně vozu ve směru jízdy mezi prvními a druhými dveřmi. (na sedadlech za místy vyhrazenými pro invalidy).
Samozřejmostí je zajištění maximální anonymity svědkům, kteří se přihlásí.


Ustlali si v opuštěném drážním domku, od jejich svíčky vznikl požár

8. listopadu 2017 v 18:43

Dnes hodinu po půlnoci vyslal operační důstojník hlídku pražské cizinecké policie do oblasti Florence, neboť byli tito policisté nejblíže místu začínajícího požáru. Na ten policisty upozornili pracovníci tamního autobusového terminálu.

Ptal se seniorky na přesný čas, z krku jí strhnul řetízek za tisíce

8. listopadu 2017 v 09:01

Policisté z místního oddělení Horní Počernice prošetřují případ, při kterém doposud neznámý pachatel využil  nestřeženého okamžiku a pětasedmdesátileté seniorce strhl z krku řetízek.

Překvapení v rozkroku: Asi málokdo by tušil, že si je schovala zrovna do kalhotek

7. listopadu 2017 v 17:32

Tisícovky cigaret pašovaných linkovým autobusem z Ukrajiny, mimo jiné i ve spodním prádle stevardky, odhalili v sobotu pražští celníci. V autobuse byla i puška s náboji. O den dříve celníci v Praze našli stovky litrů piva, vína a lihovin pašovaných rumunskou dodávkou.

Další články
Nahoru