dnes
Neděle - zatazeno
12°C
zítra
Pondělí - jasno
12°C
pozítří
Úterý - oblacno
12°C
Mražené zboží má v Česku úspěch, dokazuje expert na mražené potraviny Iceland
ZpravodajstvíKomerční sdělení
Prodejna v Lukách se slavnostně pokřtila 1. června a kromě nového interiéru nabízí také na 250 nových druhů zboží. Foto: Iceland

Mražené zboží má v Česku úspěch, dokazuje expert na mražené potraviny Iceland

Na 250 novinek hlavně pro letní sezónu nabízí britský specialista na mražené zboží Iceland ve znovu otevřené prodejně u stanice metra Luka v Praze 13. Prodejna byla otevřena 1. června v designu, do nějž Iceland postupně obléká své prodejny v Británii i u nás. Nabízí 60 nových druhů zmrzlin a nanuků. Pro grilování je připraveno 18 novinek. Řadu z produktů lze koupit exkluzivně pouze u tohoto prodejce.

Obchodní řetězec z Británie Iceland se zaměřuje na kvalitní mražené potraviny. Zboží vyrábí podle tradičních receptur a do ČR distribuuje identické produkty, které jsou v síti Iceland nabízeny ve Spojeném království.

V Česku funguje Iceland 6 let. Na Chodově a nyní také v Lukách se prodejny pyšní novým designem, který úspěšně odstartovala londýnská prodejna v iceland-luka-1-nahled Claphamu.

Návštěvníkům vychází vstříc novým logem, barvami a svěžím, prosvětleným interiérem.

Vylepšený je také navigační systém, takže se zákazníci při svých nákupech lépe a rychleji zorientují.

Prodejna v Lukách se slavnostně pokřtila 1. června a kromě nového interiéru nabízí také na 250 nových druhů zboží. Mezi novinkami vede především 60 druhů zmrzliny pro horké léto. Vedle oblíbených duhových nanuků nebo kornoutů pod značkou Iceland je nyní v mrazácích i nabídka velkých výrobců ledových pochoutek jako Magnum, Haagen Dazs či Oreo. Také toto zboží Iceland nabízí ve výhodných rodinných baleních za skvělé ceny.

iceland-luka-nahled V Icelandu se mohou zákazníci vybavit i pro letní barbecue. Celkem 18 novinek najdou mezi produkty připravenými rovnou na gril. Tyto pokrmy se dají snadno připravit také v troubě.

Britský řetězec Iceland se zaměřuje na mražené a chlazené potraviny, ale snaží se také, aby zákazníci během jedné návštěvy obchodu mohli pořídit nákup na celý týden. Nabízí proto i čerstvé pečivo a zeleninu, lokální produkty, trvanlivé zboží či britské speciality.

Kromě toho má v nabídce zmrazená hotová jídla, např. domácí italskou pizzu, masové výrobky či burgery, vegetariánská jídla, dorty, různé druhy cheesecake či zákusky. Zakládá si především na kvalitě nabízených produktů. Stálým zákazníkům nabízí výhody svého Bonus klubu.


Další články
Nahoru