dnes
Sobota - polojasno
15°C
zítra
Neděle - zatazeno
13°C
pozítří
Pondělí - jasno
15°C
Mražené zboží má v Česku úspěch, dokazuje expert na mražené potraviny Iceland
ZpravodajstvíKomerční sdělení
Prodejna v Lukách se slavnostně pokřtila 1. června a kromě nového interiéru nabízí také na 250 nových druhů zboží. Foto: Iceland

Mražené zboží má v Česku úspěch, dokazuje expert na mražené potraviny Iceland

Na 250 novinek hlavně pro letní sezónu nabízí britský specialista na mražené zboží Iceland ve znovu otevřené prodejně u stanice metra Luka v Praze 13. Prodejna byla otevřena 1. června v designu, do nějž Iceland postupně obléká své prodejny v Británii i u nás. Nabízí 60 nových druhů zmrzlin a nanuků. Pro grilování je připraveno 18 novinek. Řadu z produktů lze koupit exkluzivně pouze u tohoto prodejce.

Obchodní řetězec z Británie Iceland se zaměřuje na kvalitní mražené potraviny. Zboží vyrábí podle tradičních receptur a do ČR distribuuje identické produkty, které jsou v síti Iceland nabízeny ve Spojeném království.

V Česku funguje Iceland 6 let. Na Chodově a nyní také v Lukách se prodejny pyšní novým designem, který úspěšně odstartovala londýnská prodejna v iceland-luka-1-nahled Claphamu.

Návštěvníkům vychází vstříc novým logem, barvami a svěžím, prosvětleným interiérem.

Vylepšený je také navigační systém, takže se zákazníci při svých nákupech lépe a rychleji zorientují.

Prodejna v Lukách se slavnostně pokřtila 1. června a kromě nového interiéru nabízí také na 250 nových druhů zboží. Mezi novinkami vede především 60 druhů zmrzliny pro horké léto. Vedle oblíbených duhových nanuků nebo kornoutů pod značkou Iceland je nyní v mrazácích i nabídka velkých výrobců ledových pochoutek jako Magnum, Haagen Dazs či Oreo. Také toto zboží Iceland nabízí ve výhodných rodinných baleních za skvělé ceny.

iceland-luka-nahled V Icelandu se mohou zákazníci vybavit i pro letní barbecue. Celkem 18 novinek najdou mezi produkty připravenými rovnou na gril. Tyto pokrmy se dají snadno připravit také v troubě.

Britský řetězec Iceland se zaměřuje na mražené a chlazené potraviny, ale snaží se také, aby zákazníci během jedné návštěvy obchodu mohli pořídit nákup na celý týden. Nabízí proto i čerstvé pečivo a zeleninu, lokální produkty, trvanlivé zboží či britské speciality.

Kromě toho má v nabídce zmrazená hotová jídla, např. domácí italskou pizzu, masové výrobky či burgery, vegetariánská jídla, dorty, různé druhy cheesecake či zákusky. Zakládá si především na kvalitě nabízených produktů. Stálým zákazníkům nabízí výhody svého Bonus klubu.


Operní diva, překladatel Shakespeara a dětský hematolog se sešli v projektu Kořeny osobností

Dnes v 07:02

Operní pěvkyně a herečka Soňa Červená, profesor anglické literatury a překladatel Martin Hilský a zakladatel československé dětské hematologie prof. MUDr. Otto Hrodek, DrSc., rozšířili řady významných Čechů zapojených do projektu Kořeny osobností, který spojuje přední české a světové osobnosti se...

Děti se zúčastnily rozloučení Radka Štěpánka s kariérou. Osm z nich si s ním zahrálo

Včera v 19:26

Jedna z největších legend českého tenisu, Radek Štěpánek, se 18. října rozloučil s aktivní tenisovou kariérou při velkolepé akci v pražské O2 aréně. Hlavní město tuto akci podpořilo a umožnilo navíc sto čtyřiceti dětem ze škol a dětského domova zřizovaných Prahou se jí zúčastnit. Osm z nich, právě...

Praha podpořila vojenskou přehlídku k 100. výročí vzniku ČSR

Včera v 07:57

Jedním z vrcholů oslav 100. výročí vzniku samostatného československého státu bude slavnostní vojenská přehlídka. Uskuteční se v neděli 28. října na Evropské třídě a podpoří ji rovněž hlavní město Praha. A to nejen účastí jeho bezpečnostních a záchranných složek, ale i finančním zajištěním...

Na náměstí Jiřího z Poděbrad zavoní husí pečínka již poosmé

18. října 2018 v 09:31

Osmý ročník Svatomartinských slavností na náměstí Jiřího z Poděbrad láká 11. listopadu na dozlatova propečenou husu s knedlíky a se zelím a na mladé svatomartinské víno. Stánky budou otevřeny již od 10 hodin a celou akci bude doprovázet kulturní program pro děti...

Praha 15 zve na pietní akce

18. října 2018 v 07:28

Městská část Praha 15 a Český svaz bojovníků za svobodu, oblastní výbor Praha 15 vás srdečně zvou k účasti na pietních vzpomínkách na padlé v průběhu 1. světové války a v bojích čs. legií za vznik samostatné Československé republiky.

Další články
Nahoru