dnes
Sobota - zatazeno
2°C
zítra
Neděle - snih
0°C
pozítří
Pondělí - snih
0°C
Pražské krimi

Motorku řídil bez značky, s vybroušeným výrobním číslem, pod vlivem drog a se zákazem řízení

Celý případ, kterým se nyní zabývají policisté z Košíř, se odehrál začátkem týdne krátce po třetí hodině odpoledne. Policisté z oddělení hlídkové služby Smíchov si na Plzeňské ulici všimli motocyklu bez registrační značky, jehož řidič celkem nejistě kličkoval mezi vozidly, a proto se ho rozhodli zastavit a zkontrolovat.

Motorkář ale na jejich opakované výzvy k zastavení nijak nereagoval a ve své hazardní jízdě pokračoval ulicemi Musílkova, přes ulici Nad Kavalírkou až do ulice Nad Turbovou, kde odbočil a policistům se snažil zmizet z dohledu na úzké vyšlapané cestě.

Tam ale po několika metrech jeho vyjížďka skončila. Na nezpevněné cestě totiž „neukočíroval“ svůj stroj a doslova přeletěl řídítka. Ani to ho ale nezastavilo, okamžitě se zvedl a dal se před policisty na útěk do nedalekého lesa. Policisté však již pěšího motorkáře zanedlouho dostihli a zadrželi.

Policistům přiznal, že má vysloven zákaz řízení a že je občasným konzumentem pervitinu. Policisté ale také zjistili, že motocykl nejenže nemá registrační značku, ale navíc má vybroušené výrobní číslo.

Vzhledem k tomu, že po následném pozitivním testu řidič odmítl odběr biologických vzorků, byl oznámen ke správnímu řízení, kde mu tak nyní hrozí až padesátitisícová pokuta a zákaz řízení. V případě odsouzení za uvedené trestné činy by mu hrozil až čtyřletý pobyt za mřížemi.

Muž je navíc policistům znám, neboť byl v minulosti již desetkrát soudně stíhán, a to převážně za majetkovou trestnou činnost.

 


Kvůli rukám a hlavě strašidelně vypadající nahý cizinec předvedl půlnoční divadlo na chodbě

29. prosince 2017 ve 20:53

V pátek hodinu po půlnoci bylo přijato na Obvodním ředitelství městské policie Prahy 3 oznámení, že se na Žižkově v ulici Krásova na chodbě v jednom z domů nachází nahý muž.

Další články
Nahoru