dnes
Pondělí - jasno
1°C
zítra
Úterý - polojasno
0°C
pozítří
Středa - oblacno
2°C
Motorizovaná jednotka udělala dětem radost, místo uniforem se oblékli policisté do masek
Mikulášská v Klokánku. Foto: Policie ČR

Motorizovaná jednotka udělala dětem radost, místo uniforem se oblékli policisté do masek

V sobotu odpoledne navštívili policisté z pohotovostní motorizované jednotky děti z Klokánku v Praze 4 a připravili si pro ně mikulášskou besídku s bohatou nadílkou.

Namísto policejních uniforem si tentokrát „péjáci“ oblékli masky čertů, Mikuláše a andělů. S sebou přivezli také spoustu sladkostí, které si děti zasloužily básničkou. Policisté mezi sebou navíc uspořádali sbírku, díky které pak dětem mohli darovat televizi a finanční částku ve výši deseti tisíc korun.

„Fond ohrožených dětí a jeho projekt Klokánek zažívá kritickou dobu, a proto je tento dar pro nás úžasný,“ uvedli zástupci Klokánku na svých stránkách.

Za odměnu si děti pro policisty připravily krásné vystoupení v podobě několika písní. Čerti, Mikuláš a andílci, si pak s dětmi ještě chvíli společně povídali a policisté se poté vrátili zpět do svého ďáblického „pekla“.

„Tito policisté, kteří v ulicích Prahy běžně zasahují proti nebezpečným pachatelům, již poněkolikáté ukázali, že jsou to lidé se srdcem na pravém místě, kterým není lhostejný nepříznivý osud druhých,“ uvedla mluvčí pražské policie Iveta Martínková.


Francouzský adventní trh: Jedinečný gurmánský zážitek přímo v centru

28. listopadu 2017 v 15:58

Ve dnech od 2. – 3. prosince se Novoměstská radnice v Praze 2 promění ve Francouzský adventní trh. Milovníci dobrého jídla, hudby a francouzské atmosféry si zde přijdou na své. Mohou se těšit na vybrané lahůdky francouzské kuchyně, výtečné víno, hudební doprovodný program a na řadu novinek, to vše...

Další články
Nahoru