dnes
Pondělí - zatazeno
1°C
zítra
Úterý - polojasno
1°C
pozítří
Středa - zatazeno
2°C
Motající se řidička nadýchala před dvě promile. Za chvíli ji trumfnul opilec na benzínce
Zadržení muž i žena před jízdou docela slušně pařili. Foto: archiv

Motající se řidička nadýchala před dvě promile. Za chvíli ji trumfnul opilec na benzínce

Včera krátce po dvaadvacáté hodině si strážníci z Prahy 7 všimli vozidla jedoucího jednosměrnou ulicí v protisměru a se zhasnutými světly. Když vozidlo zastavilo a vystoupila řidička, na první pohled bylo zřejmé, že je „pod parou“.

Žena totiž nebyla schopná koordinovat své pohyby, motala se a byl z ní cítit alkohol. Sama strážníkům řekla, že před jízdou byla v místním baru, kde pila víno a k tomu si dala navíc pár panáků tvrdého.

Proto hlídka u ženy provedla dechovou zkoušku s výsledkem 2,10 ‰. Strážníci ženu předali Policii ČR k dalšímu opatření.

Druhého řidiče odhalili strážníci z Prahy 4 dnes před čtvrtou hodinou ráno, a to díky oznámení od obsluhy čerpací stanice.

„Ta totiž kontaktovala služebnu městské policie s tím, že k benzince přijel osobní automobil, jehož řidič je zjevně pod vlivem alkoholu,“ uvedla mluvčí pražských strážníků Jana Přikrylová.

Hlídka po příjezdu na místo uviděla muže, který se pohyboval nekoordinovaně a nastoupil do vozidla. Byl proto vyzván k prokázání totožnosti, a protože z něj byl silně cítit alkohol, strážníci jej vyzvali k provedení dechové zkoušky na přítomnost alkoholu v krvi.

Ta jen potvrdila domněnku o opilosti řidiče, přístroj ukázal hodnotu 2,22 ‰. I tento nezodpovědný řidič bude mít kvůli svému jednání oplétačky s policií.


Zavolal je manžel, byla v příšerném stavu! Její „míry“ šokovaly, ani se je nesnažte tipnout

7. prosince 2017 v 17:09

S žádostí o pomoc se na tísňovou linku 156 obrátil v pondělí večer muž s tím, že jeho žena je silně pod vlivem alkoholu, který navíc zkombinovala s léky.

Další články
Nahoru