dnes
Neděle - snih-dest
6°C
zítra
Pondělí - obcasny-dest
5°C
pozítří
Úterý - obcasny-dest
11°C
Pražské krimi

Mohlo tohle dopadnout dobře? Měl kámen a provokoval: sundej uniformu, rozkopu ti držku, jsi ubožák bez vzdělání

Dnes hodinu po půlnoci prováděli strážníci Hlídkového útvaru běžnou hlídkovou činnost v noční tramvaji číslo 59. V zastávce Národní divadlo přistoupila do tramvaje skupinka čtyř osob.

Dotyční se nevhodnými komentáři snažili vyprovokovat hlídku strážníků. Ta jejich chování ignorovala až do zastávky Kotlářka, kde skupinka vystoupila. Když se tramvaj začala rozjíždět, jeden z mužů sebral ze země kámen a hodil ho na vůz. Ozvala se hlasitá rána, kámen poškodil sklo. Na zastávce byla pouze ona skupinka, která vystoupila z tramvaje.

Strážníci na příští zastávce z tramvaje vystoupili a vydali se zpět k zastávce Kotlářka. O několik málo minut zahlédli uvedenou skupinku a doběhli ji. Všechny dotyčné vyzvali k prokázání totožnosti a muže, který hodil kamenem do tramvaje, k podání vysvětlení.

Pro podezření ze spáchání trestného činu jej omezili na osobní svobodě a čekali na Policii ČR. Do jejího příjezdu dotyčný hlídku napadal slovy: „Sundej si uniformu, ty zmrde, rozkopu ti držku, jsi pro mě ubožák bez vzdělání, ty tvoje frčky z tebe sundám.“


Ustlali si v opuštěném drážním domku, od jejich svíčky vznikl požár

8. listopadu 2017 v 18:43 | Aktualizováno 1. ledna 1970, 01:00

Dnes hodinu po půlnoci vyslal operační důstojník hlídku pražské cizinecké policie do oblasti Florence, neboť byli tito policisté nejblíže místu začínajícího požáru. Na ten policisty upozornili pracovníci tamního autobusového terminálu.

Ptal se seniorky na přesný čas, z krku jí strhnul řetízek za tisíce

8. listopadu 2017 v 09:01 | Aktualizováno 1. ledna 1970, 01:00

Policisté z místního oddělení Horní Počernice prošetřují případ, při kterém doposud neznámý pachatel využil  nestřeženého okamžiku a pětasedmdesátileté seniorce strhl z krku řetízek.

Překvapení v rozkroku: Asi málokdo by tušil, že si je schovala zrovna do kalhotek

7. listopadu 2017 v 17:32 | Aktualizováno 1. ledna 1970, 01:00

Tisícovky cigaret pašovaných linkovým autobusem z Ukrajiny, mimo jiné i ve spodním prádle stevardky, odhalili v sobotu pražští celníci. V autobuse byla i puška s náboji. O den dříve celníci v Praze našli stovky litrů piva, vína a lihovin pašovaných rumunskou dodávkou.

Brutální napadení, kopy, obušky a pouta na bezohledné párty v bytě

6. listopadu 2017 v 10:49 | Aktualizováno 1. ledna 1970, 01:00

Rutinní kontrola rušení nočního klidu v bytě ve Zvánovické ulici se změnila v brutální napadení strážníků. Ti museli ke zklidnění útočníků použít donucovací prostředky a pouta. Případ dále šetří policisté.

Další články
Nahoru