dnes
Středa - zatazeno
10°C
zítra
Čtvrtek - obcasny-dest
12°C
pozítří
Pátek - prehanky-dest
9°C
Zpravodajství

Modlitba za domov 2016: Spirituál kvintet v kostele, Nezmaři v komunitním centru

V den státního svátku, v pátek 28. října, se bude v rámci oslav vzniku samostatného československého státu konat desátý ročník ekumenického setkání lidí dobré vůle Modlitba za domov. Mottem letošní Modlitby za domov je „Díky za domov, díky za vlast“.

Modlitba za domov 2016 nabídne pestrý kulturní a duchovní program pro děti i dospělé, jenž se bude odehrávat na dvou místech v Praze.

Od 15 hodin Spirituál kvintet v kostele Nejsvětějšího srdce Páně na Náměstí Jiřího z Poděbrad (metro A) v Praze 3:

V pořadu vystoupí hudební skupina Spirituál kvintet a také řada zajímavých hostů, mezi nimiž jsou Jefim Fištejn, Barbora Farářová, Cyril Höschl a další. Součástí pořadu budou i předtočené příspěvky o práci na sídlišti Sboru Církve bratrské v Praze 13 – Třináctky a o prevenci závislostí a pomoci lidem se závislostmi, kterou poskytuje mezinárodní křesťanské organizace Teen Challenge.

Kulturně-duchovní festival pro celou rodinu s vystoupením hudební skupiny Nezmaři

Od 9:30 do 13:30 hodin v Komunitním centru Matky Terezy – U Modré školy 2337 – Praha 11 – Háje (metro C):

V rámci kulturně duchovního festivalu můžete navštívit slavnostní zahájení s modlitbou se zástupci církví, vystoupení loutkového divadla Aleše Bílka Vysmáto, které bude pro děti hrát hru Princezna a drak, program pro děti v doprovodu rodičů na téma „Perly moudrosti“ – zaměřený na Karla IV. a Jeronýma Pražského, tržiště možností, výstavu dětských výtvarných prací, vyhlášení výsledků dětské výtvarné soutěže, společné modlitby a koncert hudební skupiny NEZMAŘI. Festival bude moderovat Michaela Dolinová.


Praha 2 pomáhá dávat odpovědi na řešení životních situací

Včera v 09:19

Sociální, právní i výchovnou pomoc při překonávání obtížných životních situací nabízí všem zájemcům diskusní semináře, které už osm let hostí radnice Prahy 2. Pořádá je zde bezplatně občanská poradna Společnou cestou ve spolupráci s humanitním odborem ÚMČ...

Další články
Nahoru