dnes
Úterý - obcasny-dest
9°C
zítra
Středa - oblacno
11°C
pozítří
Čtvrtek - zatazeno
11°C
Pražský život

Mluvit, mluvit, mluvit: Kurzy zaměřené na maturitní témata z angličtiny a němčiny

Štěstí přeje připraveným a u zkoušek to platí dvojnásob. Proto jazyková agentura Skřivánek nachystala pro budoucí maturanty speciální kurzy zaměřené na procvičování maturitních témat z angličtiny a němčiny.

A nejedná se o žádnou nudu, ale o Effecto, metodu, kterou Skřivánek vyvinul tak, aby studenty cizí jazyky především bavily!

Žádný dril

Unikátní registrovaná metoda Effecto obsahuje 5 základních ingrediencí, jejichž správný poměr přináší lepší výsledky jazykového vzdělávání. Jsou to pestré aktivity, osobní přístup, zábava, inspirace a orientace na výsledek.

„Podstatou kurzů je pak kromě kvalifikovaného lektora mluvení, mluvení a mluvení. Věnovat se v kurzu vyplňování gramatických cvičení vás v žádném případě nepřipraví na reálné situace, ty je potřeba simulovat už v hodinách,“ vysvětluje Jana Kadlíková, senior metodička jazykové školy Skřivánek.

Nácvik situací ze života

Je nutné ukázat studentům, v jakých konkrétních situacích daný gramatický jev využijí – a využít k tomu také autentické materiály, se kterými se v praxi setkají – a umožnit jim si tyto situace nacvičit. To přispěje k větší sebedůvěře studentů a odstranění obav z užívání jazyka mimo třídu." Přípravné kurzy k maturitě z anglického a německého jazyka běží na pražské pobočce Skřivánka do dubna tohoto roku.


Další články
Nahoru