dnes
Sobota - zatazeno
2°C
zítra
Neděle - snih
1°C
pozítří
Pondělí - zatazeno
0°C
Pražské krimi

Mlátil štěně labradora. Může dostat pokutu až půl milionu

Ve středu krátce po půl osmé ráno vyjížděli policisté na Prosek k oznámení, podle kterého muž na ulici bil psa. Policisté po příjezdu na místo podle výpovědí zjistili, že zde došlo k útoku na asi šestiměsíční štěně Labradora.

Konkrétně měl podezřelý muž do psa, který patřil jeho přítelkyni, několikrát kopnout, následně ho škrtit a poté s ním praštit na trávník. Policisté proto podezřelého čtyřiatřicetiletého agresora zajistili a ten skončil na služebně. Tam muž na svou obhajobu uvedl, že psa sice několikrát udeřil, ale to kvůli tomu, že vrčel na procházející lidi, a to ho rozzlobilo.

O tom, jak celý případ dopadne, bude nyní rozhodovat úřad městské části, ke kterému byla celá věc ze strany policistů oznámena. Za přestupek týrání zvířete podle zákona na ochranu zvířat proti týrání hrozí pokuta až do výše půl milionu korun. Pes naštěstí nebyl po útoku zraněn.


Kvůli rukám a hlavě strašidelně vypadající nahý cizinec předvedl půlnoční divadlo na chodbě

29. prosince 2017 ve 20:53

V pátek hodinu po půlnoci bylo přijato na Obvodním ředitelství městské policie Prahy 3 oznámení, že se na Žižkově v ulici Krásova na chodbě v jednom z domů nachází nahý muž.

Další články
Nahoru