dnes
Středa - jasno
4°C
zítra
Čtvrtek - obcasny-dest
5°C
pozítří
Pátek - prehanky-snih-dest
4°C
Pražské krimi

Mlátil muže i ženy, u péjáků narazil

Dnes krátce po půlnoci přijal operační důstojník na tísňovou linku oznámení, že v baru v Matěchově ulici je agresivní podnapilý muž, který tam ničí vybavení a slovně i fyzicky napadá ostatní hosty, včetně přítomných žen.

Na místo proto ihned vyrazilo několik hlídek z pohotovostní motorizované jednotky. Policisté po příjezdu nemuseli agresora dlouho hledat. Před vchodem do baru totiž spatřili muže, který na sebe okamžitě strhnul pozornost tím, že na policisty začal pokřikovat vulgarismy. Muž navíc nereagoval na žádné výzvy, s policisty odmítal jakkoliv spolupracovat a dokonce se proti nim stavěl do bojového postoje.

„Péjákům“ tak nezbývalo, než útočníka zpacifikovat za použití donucovacích prostředků. Muž navíc ve svém nevybíravém chování pokračoval i na policejní služebně v Podolí a uklidnil se až v ranních hodinách, když vystřízlivěl. Orientační zkoušce na přítomnost alkoholu v dechu se ale podrobit odmítl.
 
Policisté šestatřicetiletému muži sdělili podezření ze spáchání trestného činu výtržnictví a vzhledem ke způsobené škodě, která byla prozatím vyčíslena na sedm tisíc, tak také z trestného činu poškození cizí věci.

„V případě pravomocného odsouzení mu za tyto delikty hrozí až tříletý trest odnětí svobody. Ve výši trestu se v tomto případě odráží i skutečnost, že byl již, krom jiného, za obdobné chování v minulosti odsouzen,“ sdělila mluvčí pražské policie Iveta Martínková.


Zavolal je manžel, byla v příšerném stavu! Její „míry“ šokovaly, ani se je nesnažte tipnout

7. prosince 2017 v 17:09

S žádostí o pomoc se na tísňovou linku 156 obrátil v pondělí večer muž s tím, že jeho žena je silně pod vlivem alkoholu, který navíc zkombinovala s léky.

Další články
Nahoru