dnes
Sobota - zatazeno
4°C
zítra
Neděle - prehanky-snih
3°C
pozítří
Pondělí - zatazeno
2°C
Pražské krimi

Mladý pár vezl kočárek a napadl kolemjdoucího

Asi půl hodiny před Štědrým dnem procházel třicetiletý pár s kočárkem a asi dvouletým dítětem Radlickou ulicí v Praze 5 a za podchodem u metra potkal muže, který se opilý vracel domů ze setkání s kamarádem. Nejprve se minuli, ovšem po pár vteřinách se mladý muž otočil a zeptal se kolemjdoucího proč tak zírá. Nato se mezi muži strhla rvačka a žena s plačícím dítětem pobíhala kolem nich. V jednu chvíli dokonce napadený sedmačtyřicetiletý muž skončil na zemi a mladá žena začala kopat do jeho obličeje.

Když už útočník neměl sílu, napadený si sáhl na bolavý kotník a zjistil, že ho má zlomený. Pár i s dítětem z místa utekl a napadený si zavolal záchrannou službu. Přítelkyně napadeného pak v okolí rvačky nalezla pohozenou bundu, ve které ovšem chyběla platební karta a doklady.  

Podle mluvčí Jany Rösslerové si případ převzali kriminalisté z druhého policejního obvodu, kteří hledají nejen svědky incidentu, ale zejména dvojici podezřelou ze spáchání trestného činu ublížení na zdraví. Za to mladému páru hrozí v případě dopadení a odsouzení až tříleté vězení.

Muž je ve věku kolem třiceti let, vysoký asi 190 centimetrů. Má hnědé vlasy dlouhé po ramena. Žena byla menší štíhlé postavy a tmavé vlasy měla stažené do culíku. Oblečeni byli do tmavého oděvu a s sebou měli kočárem s asi dvouletým dítětem. Policisté po vyhodnocení kamerových záznamů nevylučují, že by se mohlo jednat o drogově závislé osoby.

Jakékoli informace k případu přijmou policisté na tísňové lince 158 nebo kterékoli služebně Policie ČR.

 


Zavolal je manžel, byla v příšerném stavu! Její „míry“ šokovaly, ani se je nesnažte tipnout

7. prosince 2017 v 17:09

S žádostí o pomoc se na tísňovou linku 156 obrátil v pondělí večer muž s tím, že jeho žena je silně pod vlivem alkoholu, který navíc zkombinovala s léky.

Další články
Nahoru