dnes
Úterý - obcasny-dest
10°C
zítra
Středa - zatazeno
11°C
pozítří
Čtvrtek - oblacno
11°C
Pražské krimi

Mladý násilník se přišel udat

V pondělí jsme na našich stránkách informovali o muži, který se 2. 2. 2014 v brzkých ranních hodinách v Kobylisích pokusil znásilnit mladou ženu. Přiběhl k ní zezadu, surově ji strhnul na zem a osahával ji na intimních partiích. Napadená se ale bránila a hlasitě křičela, to pachatele odradilo a nakonec utekl. Zachytily ho však bezpečnostní kamery v metru.

Na základě zveřejnění kamerových záznamů začali mladíka kontaktovat jeho známí, kteří ho poznali a doptávali se, zda je na záznamu skutečně on. Na to třiadvacetiletý muž reagoval tím, že se sám dostavil na služebnu a policistům sdělil, že žádný ze zmíněných skutků nespáchal.

Na služebně si muže převzali kriminalisté. Při výslechu se pak přiznal, že druhého února skutečně napadl mladou ženu. Uvedl však, že původně vůbec neuvažoval o tom, že ji znásilní a chtěl ji pouze požádat o cigaretu. To, z jakého důvodu ji nakonec napadl, však nedokázal vysvětlit.

Kriminalisté se původně domnívali, že stejný muž se pokusil o znásilnění na konci ledna v ulici Bínova na Střížkově, což se podle mluvčí Hany Jeřábkové nakonec nepotvrdilo a vyšetřovatel tak třiadvacetiletého muže obvinil ze spáchání trestného činu znásilnění ve stadiu pokusu, za což mu v případě odsouzení hrozí až pětileté vězení. V rámci vyšetřování se však podrobí odbornému znaleckému zkoumání v oboru psychiatrie, psychologie a sexuologie.


Ustlali si v opuštěném drážním domku, od jejich svíčky vznikl požár

8. listopadu 2017 v 18:43

Dnes hodinu po půlnoci vyslal operační důstojník hlídku pražské cizinecké policie do oblasti Florence, neboť byli tito policisté nejblíže místu začínajícího požáru. Na ten policisty upozornili pracovníci tamního autobusového terminálu.

Ptal se seniorky na přesný čas, z krku jí strhnul řetízek za tisíce

8. listopadu 2017 v 09:01

Policisté z místního oddělení Horní Počernice prošetřují případ, při kterém doposud neznámý pachatel využil  nestřeženého okamžiku a pětasedmdesátileté seniorce strhl z krku řetízek.

Překvapení v rozkroku: Asi málokdo by tušil, že si je schovala zrovna do kalhotek

7. listopadu 2017 v 17:32

Tisícovky cigaret pašovaných linkovým autobusem z Ukrajiny, mimo jiné i ve spodním prádle stevardky, odhalili v sobotu pražští celníci. V autobuse byla i puška s náboji. O den dříve celníci v Praze našli stovky litrů piva, vína a lihovin pašovaných rumunskou dodávkou.

Další články
Nahoru