dnes
Úterý - zatazeno
6°C
zítra
Středa - zatazeno
4°C
pozítří
Čtvrtek - zatazeno
7°C
Mladý muž se v mezipatře pokusil o znásilnění. Poznáte ho?
Identikit násilníka je výstižný z 85 procent.

Mladý muž se v mezipatře pokusil o znásilnění. Poznáte ho?

V pondělí 20. ledna přibližně patnáct minut před třiadvacátou hodinou v Praze 8 v ulici Bínova došlo k pokusu o znásilnění. Zatím neznámý pachatel zaútočil v jednom z domů na ženu, která se vracela z návštěvy.

S ženou násilník vstoupil do domu a předstíral, že někoho hledá. Následně násilím odtáhl ženu od výtahu do mezipatra a tam jí pod pohrůžkou násilí nutil k sexu. „K samotnému aktu nedošlo a pachatel následně z místa utekl,“ uvedl mluvčí pražské policie Jan Daněk.

Popis hledaného: Muž ve věku okolo 24 let, vysoký asi 185 centimetrů, štíhlé postavy, světlé pleti, zelenomodrých očí a světlých vousů asi o délce jednoho centimetru, které byly střižené od kotlety vlasů. Na hlavě měl kapuci a možná i čepici.

muz-se-pokusil-o-znasilneni-nahled

Hledaný násilník

Na sobě měl mikinu s kapucí tmavé barvy, černé tepláky, skejtové boty bílo – zelené barvy a bundu nezjištěné barvy. Táhly z něj cigarety a mluvil plynule česky bez přízvuku. Kriminalisté nyní po násilníkovi pátrají. V případě dopadení a odsouzení hrozí chlípníkovi až deset let odnětí svobody.

Kriminalisté zároveň sestavili identikit, který je výstižný z 85 procent. „V případě, že muže podle identikitu nebo popisu poznáváte a někoho vám připomíná, obraťte se prosím na linku 158,“ požádal veřejnost o spolupráci Jan Daněk.


Zavolal je manžel, byla v příšerném stavu! Její „míry“ šokovaly, ani se je nesnažte tipnout

7. prosince 2017 v 17:09

S žádostí o pomoc se na tísňovou linku 156 obrátil v pondělí večer muž s tím, že jeho žena je silně pod vlivem alkoholu, který navíc zkombinovala s léky.

Další články
Nahoru