Dnes Sobota - oblacno 23°C
Zítra Neděle - polojasno 25°C
Neděle 23. 6. 2024
Svátek má Zdeňka
Pražské drby
Co se v Praze povídá aneb Tak trochu jiný pražský bulvár
Nabídka pro inzerenty
Inzerujte na serveru www.prazskypatriot.cz za zvýhodněné ceny.
Mladíka pražská policie obvinila ze znásilnění, hrozí mu maximálně pět let vězení
Policisté mladíka podezřelého ze znásilnění rychle zadrželi. Ilustrační foto: archiv

Mladíka pražská policie obvinila ze znásilnění, hrozí mu maximálně pět let vězení

Šestnáctiletého mladíka, který v noci na sobotu napadl ženu v Hostivaři, pražští kriminalisté obvinili ze znásilnění. Podle vyjádření policejního prezidenta Martina Vondráška zhrozí zadrženému maximálně pětileté vězení. Běžná sazba je pět až 12 let.  

Mladík podle policie na ženu zaútočil a odtáhli ji do křoví u zastávky MHD v ulici Doupovská v Praze 10.

Policisté, kteří přijeli na místo, začali podezřelého pronásledovat a použili i varovný výstřel. Mladíkovi se v ten okamžik podařilo zmizet, ale ne na dlouho. „Okamžitě se rozjelo pátrání, kdy byl rychle dopaden,“ informovali v sobotu policisté. Napadená skončila se zraněními v nemocnici.

„Kriminalisté mladistvému sdělili obvinění z trestného činu znásilnění a podali podnět na jeho vzetí do vazby," sdělila Policie ČR. Na sociálních sítích se objevily informace o tom, že podezřelým útočníkem je Ukrajinec. Policie neupřesnila, z jaké země obviněný pochází.


Autor: puc

Honička s motorkářem skončila v tunelu Mrázovka nehodou

17. června 2024 ve 23:24

Nehodou šestadvacetiletého cizince na motorce v pondělí skončilo jeho pronásledování v hlavním městě, kde ujížděl před policií. V tunelu Mrázovka, který je součástí Městského okruhu, narazil do jednoho ze služebních aut. Nezranil se, poškodil však vozidlo. Lustrací se ukázalo, že neměl platné...

Na Andělu byl na lavičce pobodaný muž

17. června 2024 ve 23:12

V sousedství tramvajové zastávky Anděl v Nádražní ulici byl v pondělí po šestnácté hodině záchranáři ošetřován pobodaný muž, kterého v hádce zranil jiný muž, který se s ním pohádal. Zranění nebylo vážné. Podezřelý z útoku byl během pár minut zadržen. Frekventovaná lokalita na Andělu má už dlouho...

Další články
Nahoru