dnes
Pondělí - zatazeno
1°C
zítra
Úterý - polojasno
1°C
pozítří
Středa - zatazeno
2°C
Pražské krimi

Mladík si „půjčil“ koloběžku. Rozebral ji a díly namontoval na svou

V neděli odpoledne přijali strážníci z Prahy 15 telefonické oznámení s tím, že na dětském hřišti v pražských Petrovicích mělo dojít ke krádeži koloběžky. Na místo byla vyslána autohlídka strážníků, kteří zjistili, že nezletilý chlapec půjčil jinému chlapci koloběžku. Ten ji ovšem nevrátil. Společně pak s kamarády utekl směrem do ulice Euklidova. Strážníci poškozeného mladíka posadili do vozidla a vydali se prohledat okolí.

Po několika minutách strážníci uviděli tři osoby jedoucích na koloběžkách, z nichž jeden byl chlapcem označen za pachatele krádeže. Podezřelý mladík se strážníkům přiznal, že koloběžku odcizil, protože se mu líbila. Poté, co ji rozebral, si díly namontoval na svou koloběžku. Strážníci podezřelého mladíka omezili pro podezření ze spáchání trestného činu na osobní svobodě a předali celou věc Policii ČR k dalšímu opatření.


Zavolal je manžel, byla v příšerném stavu! Její „míry“ šokovaly, ani se je nesnažte tipnout

7. prosince 2017 v 17:09

S žádostí o pomoc se na tísňovou linku 156 obrátil v pondělí večer muž s tím, že jeho žena je silně pod vlivem alkoholu, který navíc zkombinovala s léky.

Další články
Nahoru