Dnes Středa - zatazeno 2°C
Zítra Čtvrtek - oblacno 1°C
Středa 7. 12. 2022
Svátek má Ambrož, Benjamín
Advent v Praze
Tipy na adventní akce v metropoli
Mladík se v provozovně neúspěšně dožadoval návštěvy toalet, ze msty zničil dveře
Zákazník při rozepínání poklopce vyhrožoval, že vykoná potřebu na prodejní pult. Foto: Policie ČR

Mladík se v provozovně neúspěšně dožadoval návštěvy toalet, ze msty zničil dveře

Policisté pátrají po mladíkovi, který se v provozovně rychlého občerstvení v centru Prahy dožadoval návštěvy toalet. Když neuspěl, tak vykopnul sklo ze vstupních dveří. O případu informoval mluvčí pražské policie Jan Rybanský.

Policisté z místního oddělení Nové Město pátrají po totožnosti mladíka, který se v úterý 4. října nedlouho před půlnocí choval agresivně v provozovně prodávající kebab.

Nejdříve se dožadoval návštěvy toalet, ale ty podnik  nemá pro veřejnost  k dispozici. Tento fakt však neakceptoval, i když mu byl opakovaně sdělen personálem.

„Když mu opakovaně sdělili, že toaletu pro veřejnost nemají a peníze to nezmění, pokusil se vykonat potřebu přímo v provozovně. Poté, co ho vyhodili, několikrát se vrátil a stále se dožadoval vykonání potřeby, až před ním museli uzamknout hlavní vchod,“ popsal Rybanský.

Když už mladík nemohl dovnitř, vykopl alespoň skleněnou výplň dveří a z místa utekl. Případ je prověřován pro trestný čin poškození cizí věci. „Pokud bude pachatel dopaden, čeká ho v případě odsouzení trest odnětí svobody v délce trvání jednoho roku,“ dodal policejní mluvčí.


Autor: puc

Plné auto oblečení, doklad o zaplacení chyběl

Včera v 18:11

Na náměstí Republiky oslovil hlídku strážníků zaměstnanec bezpečnostní agentury s tím, že si na kamerách všiml skupiny osob, která provádí krádeže zboží v obchodech a pak ho ukládá do zaparkovaného vozidla.

Schoval se ve sklepě

Včera v 11:35

V sobotu 3. prosince kontrolovala hlídka policistů pohotovostní motorizované jednotky řidiče skútru, který kolem nich chvilku předtím projel vyšší rychlostí, než je stanovená padesátka ve městě. Během kontroly se řidič všemožně vymlouval, že nemůže najít osobní doklady ani řidičský průkaz, až se...

Prchajícího muže ulicemi Prahy 5 zastavil náhodný kolemjdoucí

Včera v 06:29

Při kontrole pěší zóny na Andělu hlídku strážníků oslovila neznámá žena a sdělila jí, že ji celý den obtěžuje jakýsi muž. Dále uvedla, že vešel do provozovny v ulici Na Bělidle a že by měl být v celostátním pátrání. Potom rychle odešla.

Utíkal jako o život

30. listopadu 2022 ve 12:36

Do pronásledování utíkajícího muže se v pátek 25. listopadu zapojily dvě hlídky strážníků. Na základě oznámení jeli strážníci prověřit údajného uživatele drog do Mochovské ulice.

Řídil pod vlivem a parkoval na chodníku

17. listopadu 2022 v 09:10

Během řešení přestupku s řidičem nákladního vozidla na Václavském náměstí v neděli po 22hodině si hlídka strážníků všimla, že za služebním vozem stojí černé BMW. Když strážníci odjeli, zaparkoval řidič tohoto vozu v zóně placeného stání částečně na chodníku, v rozporu s dopravním...

S propanbutanovými lahvemi na vozíku

15. listopadu 2022 ve 14:49

Nedaleko křižovatky ulic U Plynárny a U Hellady si v neděli v 5 hodin ráno hlídka strážníků všimla muže tlačícího vozík přikrytý plachtou. Jakmile spatřil hlídku, odstavil vozík za zaparkované auto a snažil se zmizet.

Další články
Nahoru