Dnes Sobota - obcasny-dest 16°C
Zítra Neděle - prehanky-dest 20°C
Sobota 18. 5. 2024
Svátek má Nataša
Pražské drby
Co se v Praze povídá
Nabídka pro inzerenty
Inzerujte na serveru www.prazskypatriot.cz za zvýhodněné ceny.
Mladík se v provozovně neúspěšně dožadoval návštěvy toalet, ze msty zničil dveře
Zákazník při rozepínání poklopce vyhrožoval, že vykoná potřebu na prodejní pult. Foto: Policie ČR

Mladík se v provozovně neúspěšně dožadoval návštěvy toalet, ze msty zničil dveře

Policisté pátrají po mladíkovi, který se v provozovně rychlého občerstvení v centru Prahy dožadoval návštěvy toalet. Když neuspěl, tak vykopnul sklo ze vstupních dveří. O případu informoval mluvčí pražské policie Jan Rybanský.

Policisté z místního oddělení Nové Město pátrají po totožnosti mladíka, který se v úterý 4. října nedlouho před půlnocí choval agresivně v provozovně prodávající kebab.

Nejdříve se dožadoval návštěvy toalet, ale ty podnik  nemá pro veřejnost  k dispozici. Tento fakt však neakceptoval, i když mu byl opakovaně sdělen personálem.

„Když mu opakovaně sdělili, že toaletu pro veřejnost nemají a peníze to nezmění, pokusil se vykonat potřebu přímo v provozovně. Poté, co ho vyhodili, několikrát se vrátil a stále se dožadoval vykonání potřeby, až před ním museli uzamknout hlavní vchod,“ popsal Rybanský.

Když už mladík nemohl dovnitř, vykopl alespoň skleněnou výplň dveří a z místa utekl. Případ je prověřován pro trestný čin poškození cizí věci. „Pokud bude pachatel dopaden, čeká ho v případě odsouzení trest odnětí svobody v délce trvání jednoho roku,“ dodal policejní mluvčí.


Autor: puc

V ubytovně byl pobodán muž

20. dubna 2024 v 18:41

V noci na sobotu byl pobodán po konfliktu na ubytovně v dolních Chabrech třicetiletý cizinec, kterého převezli záchranáři do nemocnice.

Další články
Nahoru