Dnes Sobota - jasno 9°C
Zítra Neděle - jasno 9°C
Sobota 3. 6. 2023
Svátek má Tamara
Newsletter Pražský patriot
Pro odběr ranního přehledu článků za posledních 24 hodin se přihlaste zde.
Mladík se v provozovně neúspěšně dožadoval návštěvy toalet, ze msty zničil dveře
Zákazník při rozepínání poklopce vyhrožoval, že vykoná potřebu na prodejní pult. Foto: Policie ČR

Mladík se v provozovně neúspěšně dožadoval návštěvy toalet, ze msty zničil dveře

Policisté pátrají po mladíkovi, který se v provozovně rychlého občerstvení v centru Prahy dožadoval návštěvy toalet. Když neuspěl, tak vykopnul sklo ze vstupních dveří. O případu informoval mluvčí pražské policie Jan Rybanský.

Policisté z místního oddělení Nové Město pátrají po totožnosti mladíka, který se v úterý 4. října nedlouho před půlnocí choval agresivně v provozovně prodávající kebab.

Nejdříve se dožadoval návštěvy toalet, ale ty podnik  nemá pro veřejnost  k dispozici. Tento fakt však neakceptoval, i když mu byl opakovaně sdělen personálem.

„Když mu opakovaně sdělili, že toaletu pro veřejnost nemají a peníze to nezmění, pokusil se vykonat potřebu přímo v provozovně. Poté, co ho vyhodili, několikrát se vrátil a stále se dožadoval vykonání potřeby, až před ním museli uzamknout hlavní vchod,“ popsal Rybanský.

Když už mladík nemohl dovnitř, vykopl alespoň skleněnou výplň dveří a z místa utekl. Případ je prověřován pro trestný čin poškození cizí věci. „Pokud bude pachatel dopaden, čeká ho v případě odsouzení trest odnětí svobody v délce trvání jednoho roku,“ dodal policejní mluvčí.


Autor: puc

V ulici V kruhu hořel altán

29. května 2023 v 11:23

V sobotu 28. května před 23. hodinou zasahovaly jednotky pražských hasičů v ulici V kruhu v Praze 6 u požáru dřevěného altánu.

Prohodila mobil skleněnou výplní a pěstmi napadla řidiče

6. května 2023 v 09:12

Při hlídkové činnosti po půlnoci v Praze 5 v Plzeňské ulici strážníci krátce po půlnoci uviděli zjevně opilou ženu potácející se po vozovce k výstupní zastávce zaparkovaného autobusu MHD s řidičem uvnitř. Žena přešla k předním dveřím, a když se neotevřely, udeřila do nich několikrát pěstmi,...

Recidivista odcizil prodlužovací kabel, polštář a plastové stolní hodiny

20. dubna 2023 v 16:30

Policisté z pohotovostní motorizované jednotky překazili plány dvaatřicetiletému muži, který se v sobotu navečer v pražské Libni vloupal do jednoho z rodinných domů. Nejprve přeskočil vysoký plot, poté rozbil skleněnou výplň balkonových dveří, aby se dostal dovnitř.

Noční konflikt na Vinohradské

18. dubna 2023 v 15:52

K rušení nočního klidu vyjížděla hlídka strážníků z Prahy 2 kolem půl šesté ráno na Vinohradskou ulici. U čísla 11 si všimla mladé dívky, která se snažila od sebe odtrhnout dva mladíky, z nichž jeden bil pěstmi druhého, ležícího na zemi.

Další články
Nahoru