dnes
Pondělí - jasno
1°C
zítra
Úterý - polojasno
1°C
pozítří
Středa - zatazeno
2°C
Pražské krimi

Mladík opakovaně „navštěvoval“ cizí dům. Při třetí „návštěvě“ jej zadrželi strážníci

Ve čtvrtek po poledni bylo přijato oznámení na tísňovou linku volání „156“, že v ulici Pacajevova, Praha 4, vlezl neznámý mladík na zahradu domu a je někde za domem.

Po příjezdu na místo se hlídka strážníků z Prahy 11 zkontaktovala s oznamovatelem, který jí popsal, co viděl. Ve chvíli, kdy se strážníci přiblížili k plotu domu, zaslechli zvuky ohýbajícího se plechu a praskajících větví. Hlídka proto okamžitě přelezla plot a vydala se k zadní části domu, odkud zvuky přicházely. Na druhé straně zahrady strážníci spatřili mladíka, který vyběhl zpoza domu a snažil se přelezením plotu utéct ze zahrady. Proto ihned použili výzvy „Jménem zákona, stůjte!“, které mladík okamžitě uposlechl.

Bezprostředně poté se mladý muž přiznal, že byl v domě. Pro důvodné podezření ze spáchání přečinu krádeže vloupáním hlídka dotyčného omezila a přivolala na místo Policii ČR. Následně byl vyrozuměn o celé záležitosti i majitel domu, který pak hlídce uvedl, že zadržený mladý muž do jeho domu nezákonně vniknul již dvakrát.


Zavolal je manžel, byla v příšerném stavu! Její „míry“ šokovaly, ani se je nesnažte tipnout

7. prosince 2017 v 17:09

S žádostí o pomoc se na tísňovou linku 156 obrátil v pondělí večer muž s tím, že jeho žena je silně pod vlivem alkoholu, který navíc zkombinovala s léky.

Další články
Nahoru