dnes
Čtvrtek - zatazeno
10°C
zítra
Pátek - polojasno
13°C
pozítří
Sobota - obcasny-dest
9°C
Pražské krimi

Mladík má na svědomí minimálně čtyři případy sexuálního obtěžování, hledají se další jeho oběti

Čtyři případy sexuálního obtěžování žen v oblasti Černého mostu a jeho okolí v Praze 9, které se odehrály od konce loňského října do letošního února, se podařilo objasnit. Kriminalisté však předpokládají, že obětí je víc. Proto se rozhodli prostřednictvím médií obrátit na veřejnost.

Násilníkova agrese se s každým útokem stupňovala. Zpočátku ženy jen slovně obtěžoval, postupně přidal osahávání. V posledním zmapovaném případě se už neostýchal přepadenou povalit na zem, kde se z ní pokoušel strhnout oblečení.

Když se bránila, udeřil ji několika ranami pěstí do obličeje. Jeho drzost navíc byla natolik velká, že se o tento zbabělý čin pokusil přímo na ulici uprostřed sídliště. Možná jen díky tomu ženu zachránil náhodný svědek, který reagoval na její křik. Nebezpečného mladíka se naštěstí ve zmíněné lokalitě podařilo dopadnout hned druhý den.

Kriminalisté ho vzápětí obvinili z trestných činů loupež, výtržnictví a také ze znásilnění ve stadiu pokusu. V současné době je stíhán vazebně. Detektivové v této souvislosti zadokumentovali celkem čtyři případy, není ale vyloučené, že jich má na svědomí mnohem více.

„Nyní lze vzhledem k probíhajícímu vyšetřování sdělit pouze to, že se jedná o mladě vypadajícího muže snědé pleti, který takto obtěžoval ženy různé věkové skupiny v bezprostředním okolí Černého mostu. Žádáme tímto ženy, které mají s takovým mladíkem obdobnou zkušenost, aby se policistům přihlásily na bezplatnou tísňovou linku 158,“ uvedla mluvčí pražské policie Iveta Martínková.


Ustlali si v opuštěném drážním domku, od jejich svíčky vznikl požár

8. listopadu 2017 v 18:43

Dnes hodinu po půlnoci vyslal operační důstojník hlídku pražské cizinecké policie do oblasti Florence, neboť byli tito policisté nejblíže místu začínajícího požáru. Na ten policisty upozornili pracovníci tamního autobusového terminálu.

Ptal se seniorky na přesný čas, z krku jí strhnul řetízek za tisíce

8. listopadu 2017 v 09:01

Policisté z místního oddělení Horní Počernice prošetřují případ, při kterém doposud neznámý pachatel využil  nestřeženého okamžiku a pětasedmdesátileté seniorce strhl z krku řetízek.

Překvapení v rozkroku: Asi málokdo by tušil, že si je schovala zrovna do kalhotek

7. listopadu 2017 v 17:32

Tisícovky cigaret pašovaných linkovým autobusem z Ukrajiny, mimo jiné i ve spodním prádle stevardky, odhalili v sobotu pražští celníci. V autobuse byla i puška s náboji. O den dříve celníci v Praze našli stovky litrů piva, vína a lihovin pašovaných rumunskou dodávkou.

Další články
Nahoru