dnes
Čtvrtek - oblacno
7°C
zítra
Pátek - snih-dest
5°C
pozítří
Sobota - snih
2°C
Pražské krimi

Mladíci se vzali LSD, začal hukot

O víkendu bylo na linku tísňového volání oznámeno, že se v ulici Do Klukovic v Praze 5 na autobusové zastávce Grussova perou dva muži. Strážníci, kteří přijeli oznámení prověřit, zde uviděli, jak jeden muž leží na břiše a druhý na něm klečí a drží ho.

Ten, který vypadal jako agresor, sdělil, že si společně vzali grogu LSD a kamarád po ní začal mít halucinogenní stavy a byl nebezpečný sobě a okolí. Proto ho chytil. Jeho kamarád vůbec nevnímal, co se děje kolem něho.

Přivolaní záchranáři oba muže naložili do sanitky. Během jízdy se u jednoho z mužů opět projevily halucinogenní stavy a pokusil se opakovaně za jízdy ze sanitky vystoupit. Řidič proto zastavil.

Dotyčnému se v tu chvíli podařilo otevřít dveře a pokusil se vyběhnout na rychlostní silnici. V tom mu naštěstí strážníci za pomoci donucovacích prostředků zabránili. Za pomoci páky ho „svedli“ na zem a nasadili mu pouta.

Ta mu byla sejmuta až v nemocnici poté, co začaly působit léky, které mu podal ošetřující lékař. Druhý z dvojice byl po cestě klidný. Halucinogenní stavy se projevily až v nemocnici. Začal být také agresivní a ohrožoval nejen sebe, ale i nemocniční personál. I proti němu museli strážníci použít hmaty a chvaty sebeobrany a nasadit pouta, aby ho uklidnili.


Kvůli rukám a hlavě strašidelně vypadající nahý cizinec předvedl půlnoční divadlo na chodbě

29. prosince 2017 ve 20:53

V pátek hodinu po půlnoci bylo přijato na Obvodním ředitelství městské policie Prahy 3 oznámení, že se na Žižkově v ulici Krásova na chodbě v jednom z domů nachází nahý muž.

Další články
Nahoru