dnes
Pátek - polojasno
5°C
zítra
Sobota - zatazeno
3°C
pozítří
Neděle - skorojasno
2°C
Seniorská Praha

Mladí lvi pomohli vytvořit kampaň propagující Senzační seniory

Jarní kampaň Projektu SenSen – Senzační senioři má nový kabát. Tématem kampaně je vyhlášení Ceny Senior roku 2016 a v rámci soutěže Young Lions ji připravila autorská dvojice Mario Carvajal a Julia Garcia. Kampaň bude vidět v outdooru, zejména na CLV, v tištěných médiích, v rozhlasu i na internetu. Radiový spot namluvila patronka Simona Stašová a Anna Čtvrtníčková.

„Chtěli jsme zdůraznit, že pro seniory život nekončí. Kampaň jim má připomenout, že i ve vyšším věku mohou být aktivní a začínat nová dobrodružství. Seniorům proto klademe otázku, kterou často slýchávají děti: ‚Čím chceš být, až vyrosteš?‘ Odpověď je snadná, SENZAČNÍ,“ komentuje kampaň Julia Garcia.

Soutěž Young Lions každoročně organizuje společnost Lionhearted. „Máme ohromnou radost, že návrh bude realizován. Naplňuje se tak poslání soutěže – pomáhat vybrané charitativní organizaci či myšlence a zároveň podporovat rozvoj kreativního talentu mladých profesionálů v marketingové komunikaci,“ říká ředitel soutěže René Jež.

Nadace Charty 77 se soutěže zúčastnila již potřetí. Mladí tvůrci museli pro nadaci v limitovaném čase vytvořit kompletní kampaň – vizuály, slogany, případně i návrh efektivní komunikace.

Ceny Senior roku a Nejlepší klub vyhlašuje Nadace Charty 77 a její projekt SenSen (Senzační senioři). Nominace do 4. ročníku se mohou podávat do 31. července. Do soutěže se mohou přihlásit jednotlivci i seniorské kluby, ocenění je uděleno právě v těchto dvou kategoriích. Cílem je ocenit aktivní seniory, kteří dosáhli významných a viditelných úspěchů ať už ve sportovní, kulturní, či jiné společenské oblasti.

„Rok od roku vzrůstá počet nominovaných jednotlivců i seniorských klubů a nás těší, že soutěž plní svůj hlavní cíl. Upozorňovat veřejnost na cílovou skupinu, která v naší společnosti narůstá a kterou není možné odsouvat na vedlejší kolej,“ říká Božena Jirků, ředitelka Nadace Charty 77. „Dnešní senioři jsou lidé aktivní, mnohdy jsou hybateli neuvěřitelných akcí po celé zemi a já jsem ráda, že nadace a projekt SenSen má na tom, že se o tom mluví, že se o tom čím dál více ví, velkou zásluhu.“

Patronkou projektu a Ceny senior roku je po celou dobu Simona Stašová, která také namluvila radiový spot společně s Aničkou Čtvrtníčkovou. Text radiového spotu:
 

teenager: Mami, děda píše na Facebooku! „Na bowlingu jsem byl první, teď letím na tenis.  A večer mi nevolejte, jdu do klubu!“ Mamiii, děda je senzační senior!!!
Simona Stašová: SENSEN, projekt Nadace Charty 77 pro senzační seniory, vyhlašuje již čtvrtý ročník ceny Senior roku 2016. Nominace pro kategorii senzačních seniorů i seniorských klubů posílejte do 31. července.

Přihlášku a více informací najdete na www.sensen.cz


Dvojka pro seniory: Plavání v bazénu na Vinohradech

13. prosince 2017 v 07:20

Každé úterý od 14 do 14:45 a čtvrtek od 15:45 do 16:30 probíhají lekce plavání pro seniory z Prahy 2, členy Klubu Dvojka pro seniory. Lekce trvá 45 minut a probíhá na vlastní zodpovědnost cvičence.

Radní Hodek navštívil pražské domovy pro seniory

9. prosince 2017 v 09:18

V předvánočním čase radní hl. m. Prahy pro oblast sociální Daniel Hodek navštěvuje domovy pro seniory, které má ve správě hlavní město Praha. Včera navštívil Domov pro seniory Nová slunečnice v Bohnicích a Domov pro seniory Krč. 

Dvojka pro seniory: Do Divadla na Vinohradech

3. prosince 2017 v 18:41

Senioři z Prahy 2, členové Klubu Dvojka pro seniory si v pondělí 18. prosince od 8 hodin mohou v informacích v přízemí budovy radnice vyzvednout vstupenky na dopolední divadelní představení „Škola žen“.

Praha 1: Kurz první pomoci

18. listopadu 2017 v 08:14

Profesionální záchranáři provedou zájemce Kurzem první pomoci, který připravila radnice Prahy 1 a spolek Prevence dětem.

Dvojka pro seniory: Plavenky na prosinec

15. listopadu 2017 ve 12:54

Každé úterý od 14 do 14:45 a čtvrtek od 15:45 do 16:30 pro členy Klubu Dvojka pro seniory plavání v bazénu. Lekce trvá 45 minut a probíhá na vlastní zodpovědnost cvičence.

Praha 10 pro seniory: Pojízdný úřad

15. listopadu 2017 v 07:07

Pokud je vám více než 75 let a nemůžete se dostavit na radnici, můžete vyzkoušet službu Pojízdného úřadu. Na základě objednávky služby budou v domluveném termínu vysíláni zaměstnanci úřadu ke klientovi domů nebo do zdravotnického zařízení, kde s nimi jeho úřední záležitost vyřídí. Služba je...

Senioři z Centra RoSa založili ochotnické divadlo, organizují první seniorský divadelní festival

8. listopadu 2017 ve 13:18

Centrum RoSa v Kobylisích bude v listopadu žít divadlem. Tamní senioři totiž pořádají první ochotnický Festival seniorských divadel v Praze s názvem Divadelní lázně. Během tří dnů od 9. do 11. listopadu se představí čtyři ochotnické divadelní spolky a další zajímaví hosté. Vstup na představení je...

Dvojka pro seniory: Palác Lucerna a Václavské náměstí

31. října 2017 v 10:34

Na listopadovou komentovanou procházku s Pražskou informační službou na téma „Palác Lucerna a Václavské náměstí“ se můžete přihlásit telefonicky v pátek 10. listopadu od 9 do 9:30 na tel.: 724 102 328.

Praha 10 pro seniory: Kurzy finanční gramotnosti

31. října 2017 v 08:03

Jak na peníze v listopadu aneb vyznáte se ve světě smluv, právních úkonů a finančních produktů?

Praha 10: Kurzy trénování paměti

30. října 2017 v 07:53

Zájem seniorů o kurzy trénování paměti, které pořádala Praha 10 v předchozích letech, přiměl radnici k vyhlášení podzimních kurzů trénování paměti doplněných o pohybové aktivity pod názvem „Trénuj hlavu, trénuj tělo, aby zdraví vydrželo“.

Další články
Nahoru