dnes
Sobota - obcasny-dest
6°C
zítra
Neděle - obcasny-dest
5°C
pozítří
Pondělí - obcasny-dest
6°C
Pražské krimi

Mládež rušila noční klid, většina z partičky byla opilá

V neděli večer bylo oznámeno strážníkům z Prahy 6, že v ulici Generála Píky je nějaká skupina osob, která křičí a bouchá na dveře garáží. Vzhledem k tomu, že bylo po desáté hodině večerní, docházelo tak k rušení nočního klidu.

Na místo vyjela hlídka, která po příjezdu uviděla u jedné z otevřených garáží skupinku devíti lidí, kteří svým pokřikováním rušili noční klid. Kolem se povalovaly lahve od alkoholu. Skupinka mladistvých se přiznala k jeho konzumaci, a to z důvodu oslavy narozenin jednoho z nich.

Následně provedenou orientační dechovou zkouškou bylo zjištěno u sedmi mladistvých požití alkoholu. Nejvyšší naměřená hodnota alkoholu byla 1,18‰ v dechu. Proto byli vyrozuměni zákonní zástupci těchto osob, a zároveň byla celá věc oznámena odboru péče o rodinu a dítě příslušné městské části. Mimo to bude skupinka náctiletých vysvětlovat své jednání za rušení nočního klidu u přestupkové komise.   


Ustlali si v opuštěném drážním domku, od jejich svíčky vznikl požár

8. listopadu 2017 v 18:43 | Aktualizováno 1. ledna 1970, 01:00

Dnes hodinu po půlnoci vyslal operační důstojník hlídku pražské cizinecké policie do oblasti Florence, neboť byli tito policisté nejblíže místu začínajícího požáru. Na ten policisty upozornili pracovníci tamního autobusového terminálu.

Ptal se seniorky na přesný čas, z krku jí strhnul řetízek za tisíce

8. listopadu 2017 v 09:01 | Aktualizováno 1. ledna 1970, 01:00

Policisté z místního oddělení Horní Počernice prošetřují případ, při kterém doposud neznámý pachatel využil  nestřeženého okamžiku a pětasedmdesátileté seniorce strhl z krku řetízek.

Překvapení v rozkroku: Asi málokdo by tušil, že si je schovala zrovna do kalhotek

7. listopadu 2017 v 17:32 | Aktualizováno 1. ledna 1970, 01:00

Tisícovky cigaret pašovaných linkovým autobusem z Ukrajiny, mimo jiné i ve spodním prádle stevardky, odhalili v sobotu pražští celníci. V autobuse byla i puška s náboji. O den dříve celníci v Praze našli stovky litrů piva, vína a lihovin pašovaných rumunskou dodávkou.

Brutální napadení, kopy, obušky a pouta na bezohledné párty v bytě

6. listopadu 2017 v 10:49 | Aktualizováno 1. ledna 1970, 01:00

Rutinní kontrola rušení nočního klidu v bytě ve Zvánovické ulici se změnila v brutální napadení strážníků. Ti museli ke zklidnění útočníků použít donucovací prostředky a pouta. Případ dále šetří policisté.

Surovost: I takto zle můžete dopadnout, když se rozhodnete v Praze vzbudit spáče. A ještě jsou po vás žádány peníze za čepici!

6. listopadu 2017 v 09:44 | Aktualizováno 1. ledna 1970, 01:00

Od srpna pátrají policisté z místního oddělení Zličín po násilníkovi, který ve vestibulu stejnojmenné zastávky metra bezdůvodně napadl jednoho z cestujících. Napadený si při výstupu z vagonu všiml spícího muže na sedačce a zavolal na něj, aby vstával, že souprava je v cílové stanici a dál již...

Další články
Nahoru