dnes
Neděle - prehanky-snih
3°C
zítra
Pondělí - zatazeno
1°C
pozítří
Úterý - snih
0°C
Mladá dealerka drog se činila. Věrní zákazníci z celé Prahy ji následovali, kam se pohnula
Policie ČR. Ilustrační foto: archiv

Mladá dealerka drog se činila. Věrní zákazníci z celé Prahy ji následovali, kam se pohnula

Tento týden byla zadržena třiadvacetiletá dealerka, která prodávala pervitin ve velkém. Za to jí hrozí až pětiletý žalář. Kriminalisté pátého oddělení prvního policejního obvodu monitorovali protiprávní jednání zmiňované slečny několik měsíců.

Při tom se jim podařilo zadokumentovat téměř šedesát situací, při kterých dívka prodávala pervitin stálým zákazníkům. O tom, že se jednalo o poměrně ustálenou, ale především věrnou klientelu, vypovídá fakt, že svůj zdroj konzumenti následovali kamkoliv se pohnul.

Dívka totiž drogy prodávala v oblasti Prahy 2, 5, 6 a 7, a tam všude si jí její věrní našli. Stejně tomu bylo, i když změnila adresu svého bydliště.

„Po zadržení provedli kriminalisté u dívky domovní prohlídku, v rámci které zajistili přibližně dvacet gramů jak pervitinu, tak ale i jiných drog, jako například marihuany, efedrinu, extáze, nebo MDMA,“ uvedl mluvčí pražské policie Tomáš Hulan.

Nutno také zmínit, že dívka není kriminalistům nijak neznámá, neboť byla v minulosti již stíhána pro majetkovou trestnou činnost.

Zadrženou následně vyšetřovatel obvinil z trestného činu nedovolená výroba a jiné nakládání s omamnými a psychotropními látkami a s jedy, za což jí v případě odsouzení hrozí trest odnětí svobody až na pět let.

Obviněná poté skončila v policejní cele a vyšetřovatel podal podnět k uvalení vazby.


Zavolal je manžel, byla v příšerném stavu! Její „míry“ šokovaly, ani se je nesnažte tipnout

7. prosince 2017 v 17:09

S žádostí o pomoc se na tísňovou linku 156 obrátil v pondělí večer muž s tím, že jeho žena je silně pod vlivem alkoholu, který navíc zkombinovala s léky.

Další články
Nahoru