Dnes Neděle - skorojasno -2°C
Zítra Pondělí - oblacno -4°C
Pondělí 4. 12. 2023
Svátek má Barbora
Vánoční nabídka pro inzerenty
Inzerujte na serveru www.prazskypatriot.cz, do konce roku za zvýhodněné ceny.
Mistři světa v plážovém volejbale navštívili radnici Prahy 6
Návštěva mistrů světa na radnici. Foto: P6

Mistři světa v plážovém volejbale navštívili radnici Prahy 6

Ondřeje Perušiče a Davida Schweinera, čerstvé mistry světa v plážovém volejbale, přivítali na radnici Praha 6 její zástupci, aby jim poblahopřáli ke skvělému úspěchu. Před necelými dvěma týdny vyhráli čeští sportovci finálový zápas na světovém šampionátu v Mexiku. 

Beachclub Strahov, který je domovským klubem obou šampionů, je součástí Prahy 6.

„Naše městská část vynakládá na sport ročně desítky milionů korun a je skvělé vidět, že se tu daří vychovávat mistry světa, Evropy i republiky. Aktuálně jsou to plážoví volejbalisté, ale můžeme se pochlubit i úspěchy Evy Adamczykové střešovických florbalistů nebo nadějných in-line bruslařů,“ řekl radní Prahy 6 pro sport, kulturu a volný čas Jan Lacina (STAN).

Po excelentním úspěchu letos v Mexiku se začnou brzy připravovat na olympiádu v Paříži.


Autor: Alo

Na holešovickém nádraží se našel mrtvý muž, zřejmě umrzl

Včera v 17:50

V areálu holešovického nádraží v Praze 7 byl kolem nedělního poledne nalezen mrtvý muž. Vše zatím nasvědčuje tomu, že s největší pravděpodobností umrzl. Podle sdělení pražské policie bylo cizí zavinění vyloučeno, stejně jako srážka s vlakem. 

Praha 4 získá 15,7 milionu korun za umisťování uprchlíků do škol

30. listopadu 2023 ve 20:49

Praha 4 získá 15,7 milionu korun z projektu UNICEF – pomoc uprchlíkům pro školy za umisťování dětí z uprchlických rodin. Městská část o tom informovala na svém webu.  

Praha 1 dokončila rekonstrukci opěrné zdi na Kampě i Odkolkovské zahrady

30. listopadu 2023 v 17:56

Praha 1 dokončila obnovu historické opěrné zdi v Odkolkovské zahradě, která je nedílnou součástí parku Kampa. Tato revitalizace je součástí širší snahy o zachování a zkrášlení kulturního dědictví města a jeho zelených prostor. Informovala o tom mluvčí městské časti Karolína...

Rada mladších zavítala do osmi regionů, nejzajímavější prezentace představí studenti v Praze

30. listopadu 2023 v 11:18

V pondělí 4. prosince se v Praze uzavře 10. ročník meziškolní konference Rada mladších, která se letos poprvé vydala za středoškolskými studenty do krajských měst v Čechách i na Moravě.  Cílem projektu bylo dát prostor mladým lidem vyjádřit postoje k tématům jako jsou jinakost a LGBT,...

Další články
Nahoru