Dnes Neděle - polojasno 15°C
Zítra Pondělí - prehanky-dest 17°C
Neděle 29. 5. 2022
Svátek má Maxmilián a Maxim
Zpravodajství
Aktuální zprávy z hlavního města
Koronavirus

Místo pro očkování připravila Praha 13

Vedení radnice Prahy 13 uvolnilo prostory pro očkovací centrum. Jakmile to umožní legislativa a dostatečné zásobování vakcínami, může být zprovozněno.  

„Již od podzimu minulého roku je radnice připravena dát k dispozici prostory zimního stadionu a zajistit tak potřebnou péči pro obyvatele Prahy 13. Nejbližší očkovací centrum ve FN Motol je sice velmi blízko a dostupné i v rámci hromadné dopravy, ale chceme zajistit pro naše občany očkovací centrum přímo tady na třináctce, i když provozujeme tři polikliniky a intenzivně monitorujeme celou situaci spolu s praktickými lékaři. Dlouhodobě se staráme o to, aby lékařská péče byla v nejvyšší možné míře dostupná přímo na katastru naší městské části a také proto zde chceme zajistit očkovací centrum. Máme připravené provozní řešení, a jakmile to umožní legislativa a dodávky vakcín, může být zprovozněno,“ řekl starosta Prahy 13 David Vodrážka.


Autor: TZ, red

Očkovací centrum na Chodově ukončilo provoz

28. února 2022 ve 13:40

Očkovací centrum v pražské obchodním domě na Chodově po sedmi měsících ukončilo provoz. Poslední zájemce o vakcínu proti covidu-19 naočkovalo včera večer v 19 hodin, od dnešního dne je centrum uzavřeno. Informoval o tom na twitteru Institut klinické a experimentální medicíny (IKEM), který centrum...

Další články
Nahoru