dnes
Sobota - jasno
33°C
zítra
Neděle - zatazeno
33°C
pozítří
Pondělí - jasno
33°C
Ministerstvo pro místní rozvoj otevře dveře návštěvníkům
Průčelí budovy Ministerstva pro místní rozvoj. Foto: Øyvind Holmstad / Wikimedia Commons - CC BY-SA 3.0

Ministerstvo pro místní rozvoj otevře dveře návštěvníkům

Poznat pozoruhodné prostory hlavní budovy Ministerstva pro místní rozvoj, která se nachází na Staroměstském náměstí, můžete 22. dubna, kdy se od 10 do 16 koná Den otevřených dveří.  

Prostory si prohlédnete při komentovaných prohlídkách, které se budou konat každých 30 minut. Prohlídková trasa povede přes foyer budovy, jednací prostory ministerstva – velkou zasedací místnost, sekretariát a salonek ministryně a rekonstruované prostory Akademie veřejného investování, kde bude speciální zábavně naučný program.

V nově rekonstruovaných prostorách Akademie veřejného investování nahlédnete pod pokličku soutěže Vesnice roku, ochutnáte české a moravské krajové speciality i vystoupení tanečních a pěveckých skupin. Připraven je také rychlokurz první pomoci v podání členů Horské služby ČR.

Den otevřených dveří na MMR ČR se koná v budově ministerstva na Staroměstském náměstí č. 6, 22. dubna od 10 do 16 hodin. Vstup zdarma.


DogFest 2018 zve na soutěže, představení i program pro děti

16. srpna 2018 v 07:52

Festival pro milovníky psů, psy a pejskaře DogFest zaplní Prahu 9 – Střížkov. Těšte se na psí soutěže, agility i pomoc útulkům v sobotu 1. září hned vedle metra Střížkov. Celý den bude plný zábavy a psí tématiky. Návštěvníci se mohou těšit na překážkové dráhy, agility, soutěže, psí představení...

Praha plánuje efektivní a ekologické zásobování provozoven v Pražské památkové rezervaci

15. srpna 2018 v 15:20

Ulevit přeplněnému centru a zlepšit stav ovzduší chce Magistrát hl. m. Prahy pomocí v Česku ojedinělého inovativního projektu sdíleného konsolidačního centra, ze kterého by bylo zboží do provozoven efektivně distribuováno elektromobily. Pilotní projekt počítá se zapojením minimálně...

Psí den na náměstí Míru: Sporty, soutěže, nabídka pejsků

15. srpna 2018 v 08:44

Na středu 5. září připravila radnice druhé městské části Psí den. Na náměstí Míru se od 16 do 19 hodin pobavíte, setkáte se zajímavými hosty a dozvíte se spoustu užitečných informací.

Šest tlapek. Psí den s Prahou 6

15. srpna 2018 v 07:56

Na akci konané pod záštitou starosty šesté městské části Ondřeje Koláře se můžete těšit na ukázky výcviku, agility, veterináře nebo psí módní přehlídku.

Další články
Nahoru