dnes
Středa - jasno
21°C
zítra
Čtvrtek - jasno
19°C
pozítří
Pátek - jasno
18°C
Ministerstvo pro místní rozvoj otevře dveře návštěvníkům
Průčelí budovy Ministerstva pro místní rozvoj. Foto: Øyvind Holmstad / Wikimedia Commons - CC BY-SA 3.0

Ministerstvo pro místní rozvoj otevře dveře návštěvníkům

Poznat pozoruhodné prostory hlavní budovy Ministerstva pro místní rozvoj, která se nachází na Staroměstském náměstí, můžete 22. dubna, kdy se od 10 do 16 koná Den otevřených dveří.  

Prostory si prohlédnete při komentovaných prohlídkách, které se budou konat každých 30 minut. Prohlídková trasa povede přes foyer budovy, jednací prostory ministerstva – velkou zasedací místnost, sekretariát a salonek ministryně a rekonstruované prostory Akademie veřejného investování, kde bude speciální zábavně naučný program.

V nově rekonstruovaných prostorách Akademie veřejného investování nahlédnete pod pokličku soutěže Vesnice roku, ochutnáte české a moravské krajové speciality i vystoupení tanečních a pěveckých skupin. Připraven je také rychlokurz první pomoci v podání členů Horské služby ČR.

Den otevřených dveří na MMR ČR se koná v budově ministerstva na Staroměstském náměstí č. 6, 22. dubna od 10 do 16 hodin. Vstup zdarma.


Zrekonstruované veřejné WC na Moskevské

Dnes v 10:20

Městská část Praha 10 od 1. října otevřela nově zrekonstruované veřejné WC na Moskevské ulici pod Vršovickým zámečkem.

Bezplatný seminář: Finanční arbitr a spotřebitelé

15. října 2018 ve 12:50

Humanitní odbor Úřadu městské části Praha 2 a Občanská poradna Společnou cestou zvou ve čtvrtek 18 října od 9 hodin na seminář Finanční arbitr a spotřebitelé.

Další články
Nahoru