dnes
Čtvrtek - zatazeno
5°C
zítra
Pátek - obcasny-dest
5°C
pozítří
Sobota - prehanky-snih
3°C
Občanská sdružení

MiNiGRANTY® VEOLIA 2014. Přijímání žádostí ukončeno

Přijímání žádostí do letošního, v pořadí již 7. ročníku hlavního nadačního programu MiNiGRANTY®, bylo ukončeno 30. dubna. Přijato bylo celkem 332 žádostí. Je to počet srovnatelný s loňským ročníkem.

V květnu proběhne administrace předložených projektových žádostí a jejich posouzení v hodnotících komisích. Výsledky výběrového řízení budou vyhlášeny v první dekádě června. Následně se uskuteční tradiční slavnostní akce k symbolickému předávání MiNiGRANTŮ® v jednotlivých regionech.

Žadateli o MiNiGRANT® do maximální výše 50 000 Kč mohli být výhradně zaměstnanci společností ze skupin Veolia Voda a Dalkia, kteří se podílejí ve svém volném čase na realizaci veřejně prospěšných projektů prospívajících prostředí a komunitě.

V letech 2008 až 2013 podpořil Nadační fond Veolia již 589 projektů (orientovaných na sociální oblast, volnočasové a výchovně vzdělávací aktivity, podporu komunitního života, ochranu životního prostředí, sport a kulturu) v celkové výši přesahující 15 miliónů korun.


Pohovory nanečisto. Šance pro ženy s trestní minulostí

9. prosince 2017 v 11:23

Mít záznam v Rejstříku trestů není ideální pozice pro nalezení práce. Navíc pokud máte ještě obrovské dluhy, malé sebevědomí a vyšší věk.

Dvě významná ocenění pro Vodní dům

4. prosince 2017 v 07:53

Vodní dům zvítězil v pátém ročníku soutěže o nejoblíbenější turistický cíl Česka v kategorii Kudy z nudy – zážitek pro celou rodinu.

Cena Přístav za rok 2017 zná své držitele

2. prosince 2017 v 10:53

Česká rada dětí a mládeže (ČRDM) udělila 30. listopadu pět svých tradičních ocenění těm, kteří v sobě nalézají kromobyčejnou vůli podporovat mimoškolní práci s dětmi a mládeží.

Lidé pomocí Nadačního fondu Pečovatel letos zajistili potřebným 5648 hodin asistenční péče

28. listopadu 2017 v 07:38

K Nadačnímu fondu Pečovatel se v letošním roce přidalo pět známých osobností, které nyní v roli patrona pomáhají s financováním péče pro nemocné či nemohoucí klienty. I díky nim se v letošním roce vybralo přes 700 000 korun, které putují přímo na úhradu služeb...

Giving Tuesday, mezinárodní svátek dárcovství

27. listopadu 2017 ve 12:27

Po nákupní horečce na Black Friday do Česka letos podruhé přichází Giving Tuesday – světový svátek dárcovství a nejštědřejší den v roce. Celý svět včetně Česka se spojí s jediným cílem, aby pomáhal a vrátil společnosti něco dobrého zpět. Giving Tuesday si v Česku pod svá křídla vzala Asociace...

O čem děti nesní: Pro pomoc dětem zažívajícím domácí násilí

30. října 2017 v 11:02

Centrum Locika pořádá kampaň s názvem „O čem děti nesní.  Výtěžek je určen na pomoc dětem, které zažívají domácí násilí a přispívat na dětství bez násilí je možné až do 5. ledna 2018. 

NF Veolia oslavil Mezinárodní den seniorů na workshopu

22. října 2017 v 07:22

Minulý týden uspořádal NF Veolia v pořadí již třetí workshop ke svému programu Stále s úsměvem – Aktivně po celý život. Sešli se na něm jeho aktivní účastníci z různých neziskových organizací, projektů, obcí apod., které získaly letos nadační dary na uskutečnění svých projektů ve prospěch...

Další články
Nahoru