dnes
Úterý - jasno
6°C
zítra
Středa - prehanky-snih
3°C
pozítří
Čtvrtek - obcasny-dest
6°C
Zpravodajství

Miniaturní kabaret Luxor: Padesáté výročí

Vzpomínkové odpoledne na skladatele Eduarda Pergnera u příležitosti 50. výročí zahájení Miniaturního kabaretu Luxor, jehož protagonistou byl právě Eduard Pergner, proběhne v Paláci knih Luxor na Václavském náměstí ve čtvrtek 2. října v 16 hodin.

Před padesáti lety zahájil v Praze Miniaturní kabaret Luxor. Dnes je v Luxoru knihkupectví, kde se pravidelně konají setkání s autory. Zítra nebude hlavním tématem žádná knížka, ale setkáte se s řadou zajímavých lidí, které spojuje jedno jméno – Eduard Pergner.

Budou to především ti, kteří s Eduardem Pergnerem v Miniaturním kabaretu působili: Jitka Zelenková, Jana Pergnerová, Petr Spálený, Jana Knittlová, Václav Bárta, Miroslav Rataj, Jan Vodňanský, Tereza Pergnerová a další. Slovem provedou Vít Fiala a Ivan Rössler.


Galerie 1 hostila narozeninové Vostrý kafe

13. ledna 2018 v 15:39

Vostrý kafe, pravidelná pánská setkání pro mužné sousedy z Prahy 1, slaví první narozeniny a od nového roku se navíc stěhuje do Galerie 1, kde se nyní bude jednou za měsíc konat. Prvním letošním hostem byl Michal „Radar“ Vrátný.

Praha 6 chystá řadu akcí, kterými připomene sto let od vzniku republiky

11. ledna 2018 v 15:46

Praha 6 při příležitosti stého výročí vzniku samostatného Československa pořádá celou řadu kulturních a vzpomínkových akcí, které jsou rozloženy do celého roku.

Další články
Nahoru