dnes
Pondělí - obcasny-dest
4°C
zítra
Úterý - zatazeno
6°C
pozítří
Středa - polojasno
3°C

Mimozemšťané vysadili v centru Prahy Ježíše, kolem jeho snahy o ubytování se strhla mela

Pomatený cizinec, který tvrdil, že je Ježíš Kristus a vysadili ho v centru metropole mimozemšťané, navzdory lásce k bližním, napadl záchranáře i hlídku Městské policie Praha. Mladý muž nakonec skončil na psychiatrii.

V noci na čtvrtek byla vyslána autohlídka strážníků z Obvodního ředitelství Městské policie Praha 1 do ulice Seminářská, kde se měl neoprávněně dožadovat vstupu do hotelu neznámý muž.

Po příjezdu strážníků na místo ochranka hotelu ukázala na podezřelého muže. Ten se anglicky představil jako Ježíš Kristus. Poté začal vysvětlovat, že ho do hotelu vyslali mimozemšťané, jejichž loď přistála ve vedlejší ulici.

Na základě tohoto vysvětlení byli zavoláni záchranáři. Ti se po zhodnocení situace rozhodli muže převést na psychiatrii.  V sanitním voze však „Ježíš Kristus“ začal být agresivní. Napadal jak záchranáře, tak i strážníky. Ti proti němu zakročili, a i přes riziko pomsty mimozemšťanů mu nasadili služební pouta.

„Ježíš“ přitom jednomu ze strážníků „nekřesťansky“ naplival do obličeje a očí. Záchranná služba následně agresivního mesiáše převezla za asistence strážníků na psychiatrické oddělení jedné z pražských nemocnic. Z důvodu možného přenosu infekce se poplivaný strážník nechal ošetřit v nemocnici a posléze pokračoval ve službě.


Adventní zpívání na Kozím plácku

Včera v 09:01

Praha 1 a radní pro oblast školství a spolků Eva Špačková zvou na Adventní zpívání na Kozím plácku ve čtvrtek 14. prosince od 17 hodin.

Praha 1: Přijďte si zabruslit na Ovocný trh

Včera v 08:47

Kluziště pro veřejnost se jako každý rok bezplatně otevřelo na pěší zóně na Ovocném trhu.

Umprum SHOP 2017

Včera v 08:35

Od 13. do 17. prosince se na náměstí Jana Palacha koná unikátní předvánoční akce, na které si můžete zakoupit originální dárky z dílen studentů a absolventů UMPRUM.

Při požáru rodinného domu v Praze 12 zemřela kočička

Včera v 08:16

Dnes ráno v 5 hodin zasahovali hasiči z Modřan, Krče a Radotína u požáru rodinného domu v ulici Na Šabatce v Praze 12. Hasiči pracovali v dýchací technice, plameny zničily veškeré vybavení v domě v prvním nadzemním podlaží a částečně se rozšířily i do druhého podlaží. Při požáru...

Praha 1: Oceněné osobnosti městské části uvidíte na výstavě

Včera v 07:55

Radnice Prahy 1 oceňuje osobnosti, které svou činností přispívají k českému uměleckému i vědeckému dědictví.

Praha 6: Ve čtvrtek začínají Vánoce na Náměstíčku

Včera v 07:30

Od 14. prosince najdete na Náměstíčku stánky s vánoční tematikou, dětské dílničky a celou řadu koncertů. 

Praha 3: Vánoční zvyky a tradice

9. prosince 2017 v 19:57

Koncertní program v dobových kostýmech s průvodním slovem určený pro rodiče s dětmi, na kterém vystoupí Smíšený sbor Josefa Vycpálka a sólisté za doprovodu varhan.

Praha 1: Večer plný zábavy a inspirace

9. prosince 2017 v 17:28

Christmans talkshov vznikne, když se dají dohromady dvě akce pro obyvatele Prahy 1. Čaj o sedmé a Vostrý kafe.

Farmářské produkty, vánoční sortiment, oslava Silvestra. Poslední letošní trhy na Náplavce

9. prosince 2017 v 11:32

Během adventních sobot 9. 12., 16. 12., 23. 12. zde najdete kromě klasického farmářského tržiště i dárky od českých designérů a tvůrců, kosmetiku a vánoční dekorace.

Zesílí policejní bezpečnostní opatření. U bankovních a obchodních domů

9. prosince 2017 v 09:09

Před letošními vánočními svátky zesílí Pražská policie bezpečnostní opatření týkající se bankovních domů, ale nejen jich.

Další krátké zprávy
Nahoru