Dnes Čtvrtek - polojasno 4°C
Zítra Pátek - oblacno 8°C
Čtvrtek 21. 1. 2021
Svátek má Běla
Koronavirus
Aktuální informace o šíření epidemie v Praze.
Politika

Mimořádné zasedání zastupitelů Prahy 4 se uskuteční s organizačními opatřeními pro veřejnost

Pro mimořádné zasedání Zastupitelstva městské části Praha 4, které se uskuteční dnes od 13 hodin v jednacím sále ve třetím patře Nuselské radnice (Táborská 500), platí nadále pravidla, která upravují konání akcí v uzavřených prostorách.

Zasedání se proto uskuteční s následujícími organizačními opatřeními:

  • Z technických a prostorových důvodů se doporučuje občanům, kteří se chtějí osobně zúčastnit jednání zastupitelstva, aby přišli po 13. hodině.
  • Pro veřejnost bude ve třetím patře vyhrazen prostor, ve kterém bude možné jednání sledovat, a mikrofon, jehož prostřednictvím bude možné vystoupit k jednotlivým bodům programu.
  • Stále platí povinnost používat v uzavřených prostorách ochranné roušky.

Čtvrtá městská část zajišťuje z mimořádného zasedání zastupitelstva přímý přenos. Jednání je tedy možné sledovat nejen osobně, ale také prostřednictvím počítače na webové stránce www.praha4.cz.


Praha 12 chce letos dokončit novou školku Mydlinky

12. ledna 2021 v 15:11

Prioritou dvanácté městské části pro letošní rok je dokončení stavby nové radnice. „Dále bychom v tomto roce chtěli začít se stavbou nové čtyřtřídní mateřské školy Mydlinky a dokončit ji v příštím roce,“ uvedl místostarosta Prahy 12 Jiří Fremr (ODS).

Musí prý chránit vládu před mou klávesnicí. Tak tímto mi Zeman polichotil

26. prosince 2020 v 11:11

„Lichotí mi, když si Miloš Zeman myslí, že vláda potřebuje jeho ochranu před mou klávesnicí. A dokonce to má potřebu říct ve vánočním poselství. Smyslem novinařiny je, aby mocní byli pod kontrolou. Slibuji prezidentovi i vládě, že Respekt bude tuto službu poskytovat...

Další články
Nahoru