dnes
Pátek - obcasny-dest
13°C
zítra
Sobota - prehanky-dest
9°C
pozítří
Neděle - obcasny-dest
5°C
Milovníci dobrého vína a burčáku. Na Vinohradském vinobraní ochutnáte to nejlepší
Vstup na Vinohradské vinobraní je zdarma. Foto: archiv

Milovníci dobrého vína a burčáku. Na Vinohradském vinobraní ochutnáte to nejlepší

Tři desítky vinařství především z jižní Moravy, mezi nimiž nebudou chybět ani sklepy, které si odnesly medaile z prestižní soutěže vín v San Franciscu či ocenění Vinařství roku 2013, představí svoji nabídku před vinohradským kostelem Nejsvětějšího Srdce Páně.

Ojedinělá degustační příležitost čeká v pátek a v sobotu 12. a 13. září na milovníky dobrého vína a burčáku na 18. ročníku Vinohradského vinobraní na náměstí Jiřího z Poděbrad v Praze 3.

„Vinohradské vinobraní však neznamená jen degustaci vína a burčáku. Na jeho návštěvníky čeká po oba dva dny i bohatý kulturní program, včetně koncertů skupin Spirituál kvintet a Mňága a Žďorp,“ zve na tradiční akci starostka Prahy 3 Vladislava Hujová.

Kromě zmíněných skupin budou na vinobraní hrát i tradiční cimbálové kapely a své umění předvedou také taneční soubory. Připraven bude i program pro děti na oba dny.

První stánky na náměstí se budou po oba dva dny otvírat ve 12 hodin. Kulturní program začíná jak v pátek, tak i v sobotu od 14 hodin. Oba večerní koncerty – páteční skupiny  Spirituál kvintet a sobotní kapely Mňága a Žďorp – začínají ve 20 hodin.

Vstup na Vinohradské vinobraní, které pořádá městská část Praha 3, je zdarma.

vinobrani-praha-3-nahled


Další články
Nahoru