Dnes Pátek - zatazeno 4°C
Zítra Sobota - obcasny-dest 6°C
Pátek 28. 1. 2022
Svátek má Otýlie
Koronavirus
Aktuální informace o epidemii.
Zpravodajství

Milostivé léto v Praze 2

Do 28. ledna 2022 probíhá akce umožňující fyzickým osobám zbavit se exekucí vedených vůči nim městskou částí Praha 2 vzniklých především v souvislosti s nájmem obecních bytů a nebytových prostor.

Postačí doplatit exekutorovi aktuální dlužnou jistinu a náklady exekuce ve výši 908 Kč. Netýká se dlužníků v insolvenci.

Pro využití této příležitosti je nutno nejprve kontaktovat příslušného exekutora, který sdělí aktuální výši jistiny a platební údaje, kam je nutno dlužnou částku zaslat. Následně je třeba zaplatit exekutorem vyčíslenou částku se zprávou pro příjemce, kde bude uvedeno, že se jedná o úhradu jistiny v rámci akce Milostivé léto (případně se zprávou dle pokynu exekutora).

Částka musí být připsána na účet exekutora nejpozději 28. 1. 2022. V případě dotazů či nejasností vám doporučujeme se obrátit na exekutora, který vaši exekuci vede. Pro zjištění příslušného exekutora nebo upřesnění postupu se lze obrátit na radnici Prahy 2 na telefon: 236 044 255, 236 044 477, 236 044 17.


Autor: TZ, red

Radní schválili další projekt rozvoje sociální infrastruktury pro seniory

Dnes v 10:46

Radní hlavního města schválili veřejnou zakázku na výběr projektanta na novostavbu areálu dlouhodobé lůžkové péče pro seniory, který má vzniknout blízko historického centra Dolních Počernic. 

Projekt Trenéři do škol v Praze 2 pokračuje

Včera v 10:53

Praha 2 bude pokračovat v zapojování profesionálních trenérů do hodin tělocviku na základních školách. Projekt pilotně spustila na začátku školního roku. Zkvalitnění sportovní výuky, které se v prvním pololetí osvědčilo, tak bude pokračovat i v celém letošním...

Soutěž Pečovatelka roku 2021 zná své vítěze, vyhlášení hostila Novoměstská radnice

Včera v 10:51

Nejlepší pečovatelky a pečovatelé Česka se sešli v úterý na Novoměstské radnici v Praze 2. Odborná porota udělovala ceny ve třech kategoriích už po deváté. Celostátní soutěž pořádá Asociace poskytovatelů sociálních služeb ČR a Diakonie ČCE. Porota vybírá vítěze třech hlavních...

Další články
Nahoru