Milá návštěva na radnici
3. června 2026 21:50
Kresby se jim moc povedly, tak jsme je rovnou vystavili u nás na chodbě. Až budete mít cestu kolem radnice, určitě se stavte podívat, stojí to za to, pozval David Vodrážka (ODS), starosta Prahy 13 na facebookovém profilu


Přidejte si nás na domovskou