dnes
Pondělí - polojasno
28°C
zítra
Úterý - prehanky-dest
28°C
pozítří
Středa - polojasno
29°C
Mikuláš pro děti z Thomayerovy nemocnice
Foto: TN

Mikuláš pro děti z Thomayerovy nemocnice

Malí pacienti z dětské chirurgie a traumatologie z Thomayerovy nemocnice (TN) měli o důvod víc, proč se opět radovat ze života a alespoň na chvíli zapomenout na svá trápení. Důvodem byla nečekaná návštěva Mikuláše, a to přímo pohádkového, společně s čertem, andělem a dokonce i vodníkem. 

Udělat radost jim totiž přišli herci z nové pohádky Zdeňka Trošky pod názvem – Zakleté pírko, která půjde do kin již 2. ledna 2020. 

Stavebnice, křížovky, plyšové hračky, panenky pro holky a autíčka pro kluky, omalovánky nebo čokoládové či jiné pamlsky, to vše a mnohem více udělalo velikou radost našim dětským pacientům, kteří jsou hospitalizovaní na Klinice dětské chirurgie a traumatologie 3. LF UK v TN. Kromě těchto dárků jim přišli vykouzlit úsměv na tváři a radost právě herci ze zmiňované nové pohádky – Zakleté pírko, kterou má na svědomí režisér Zdeněk Troška.

Kromě něj navštívili naší dětskou kliniku Šárka Vaculíková, Andrea Hoffmannová a herci Lukáš Pavlásek v roli vodníka a Antonín Mašek coby hodný Mikuláš.  Nejen děti, ale i zdravotnický personál lůžkového oddělení kliniky si tento pohádkový a vlastně i předvánoční den velice užili.


Praha 4: Rybí polévka se bude rozdávat na Pankráci

23. prosince 2019 v 15:58

Tradiční vánoční rybí polévka se letos bude rozdávat i v Praze 4, a to na Štědrý den od 10:30 hodin před obchodním centrem Arkády Pankrác, kam na polévku, vánočku a svařené víno zve starostka Irena Michalcová.

Dnes: Poslední z Adventních koncertů Prahy 5

22. prosince 2019 v 09:52

Od 17 hodin se v obřadní síni Prahy 5 ve Stroupežnického ulici koná čtvrtý z koncetrů radnice páté městské části.

Praha 5: Adventní koncert Pražákova kvarteta

22. prosince 2019 v 07:46

Dnes, 22. prosince, se v kostele sv. Václava na Smíchově koná Adventní koncert. Začíná v 16 hodin a je zdarma.

Dnes: Zastupitelé budou zpívat před kostelem

22. prosince 2019 v 07:28

Pravidelně se o adventní neděli na schodech kostela sv. Ludmily v Praze 2 scházejí zastupitelé druhé městské části a spolu s návštěvníky vánočních trhů na náměstí Míru si zazpívají koledy.

Další články
Nahoru