dnes
Sobota - zatazeno
13°C
zítra
Neděle - obcasny-dest
11°C
pozítří
Pondělí - obcasny-dest
16°C
Mikuláš pro děti z Thomayerovy nemocnice
Foto: TN

Mikuláš pro děti z Thomayerovy nemocnice

Malí pacienti z dětské chirurgie a traumatologie z Thomayerovy nemocnice (TN) měli o důvod víc, proč se opět radovat ze života a alespoň na chvíli zapomenout na svá trápení. Důvodem byla nečekaná návštěva Mikuláše, a to přímo pohádkového, společně s čertem, andělem a dokonce i vodníkem. 

Udělat radost jim totiž přišli herci z nové pohádky Zdeňka Trošky pod názvem – Zakleté pírko, která půjde do kin již 2. ledna 2020. 

Stavebnice, křížovky, plyšové hračky, panenky pro holky a autíčka pro kluky, omalovánky nebo čokoládové či jiné pamlsky, to vše a mnohem více udělalo velikou radost našim dětským pacientům, kteří jsou hospitalizovaní na Klinice dětské chirurgie a traumatologie 3. LF UK v TN. Kromě těchto dárků jim přišli vykouzlit úsměv na tváři a radost právě herci ze zmiňované nové pohádky – Zakleté pírko, kterou má na svědomí režisér Zdeněk Troška.

Kromě něj navštívili naší dětskou kliniku Šárka Vaculíková, Andrea Hoffmannová a herci Lukáš Pavlásek v roli vodníka a Antonín Mašek coby hodný Mikuláš.  Nejen děti, ale i zdravotnický personál lůžkového oddělení kliniky si tento pohádkový a vlastně i předvánoční den velice užili.


Praha 8 letos rozsvítí pět vánočních stromů

23. října 2020 v 09:04

Na slavnostní rozsvěcení vánočních stromů zve Praha 8 koncem listopadu. První ze stromků se rozsvítí na Karlínském náměstí 23. listopadu.

Praha 4: Rybí polévka se bude rozdávat na Pankráci

23. prosince 2019 v 15:58

Tradiční vánoční rybí polévka se letos bude rozdávat i v Praze 4, a to na Štědrý den od 10:30 hodin před obchodním centrem Arkády Pankrác, kam na polévku, vánočku a svařené víno zve starostka Irena Michalcová.

Další články
Nahoru