dnes
Sobota - zatazeno
2°C
zítra
Neděle - snih
0°C
pozítří
Pondělí - snih
0°C
Dětská PrahaVíkendové tipy

Mikrofestival Kouzelná Praha 1: Rodinné odpoledne pro všechny generace zdarma

Radnice Prahy 1 a Česká obec sokolská zvou na rodinné odpoledne pro všechny generace Kouzelná Praha 1, které se koná v neděli 25. září od 14 do 18 hodin v areálu Tyršova domu na Malé Straně.

Uvidíte vystoupení kouzelníka Pavla Kožíška, vystoupení Abba World Revival Lakomé Barky, těšit se můžete na cvičení a exhibice na trampolíně, pétanque, kuchařskou show, dílny a workshopy pro děti.

kouzelna-praha-1-nahled

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Událost můžete sledovat a svou účast potvrdit i na Facebooku.


Praha 9: Klub Harfica se těší stále většímu zájmu dětí

10. ledna 2018 v 11:00

Volnočasový klub Harfica v Harrachovské ulici na Proseku, jehož provozovatelem je městská část Praha 9, patří k nízkoprahovým zařízením, které se zaměřuje především na děti ze sociálně znevýhodněného prostředí, děti, které samy neví, jak trávit volný čas, nemají ve svém okruhu pozitivní příklad,...

Stromky základních škol Sázavská a Slovenská zvítězily

22. prosince 2017 v 07:06

Spodní část náměstí Míru zdobí tento rok poprvé krásné vánoční stromky, které pořídila radnice Prahy 2 pro své základní školy k nazdobení. Žáci stromečky ozdobili na začátku adventu a zástupci městské části vybírali ten nejkrásnější.

Děti, které navrhly hřiště, přišly na radnici

13. prosince 2017 v 07:24

Minulý týden zastupitelstvo MČ Prahy 10 přivítalo žáky ze Základní škola Karla Čapka, kteří se aktivně zapojili do participativního rozpočtu. Navrhli vznik workoutového hřiště V Heroldových sadech, veřejnost jejich návrh odhlasovala. Dnes je hřiště již několik měsíců úspěšně...

Další články
Nahoru