dnes
Středa - zatazeno
13°C
zítra
Čtvrtek - oblacno
16°C
pozítří
Pátek - oblacno
18°C
Mezinárodní Vánoční festival 2018
Diplomaté budou na stáncích v hotelu Hilton prodávat typické produkty ze svých zemí. Foto: DSA

Mezinárodní Vánoční festival 2018

Asociace partnerů diplomatického sboru (DSA) pořádá i v letošním roce tradiční Vánoční festival, příležitost seznámit se se zvyky, výrobky a pokrmy z mnoha různých zemí a zároveň nakoupit originální vánoční dárky. Přijďte v neděli 25. listopadu do hotelu Hilton, Pobřežní 1, Praha 8. Akce se koná v konferenčním sále od 10 do 16 hodin. Výtěžek bude věnován českým charitativním organizacím.

Diplomaté zpravidla v národních krojích budou na stáncích v konferenčním sále hotelu Hilton prodávat typické produkty ze svých zemí. Každý stánek uchvátí jedinečnou atmosférou a vůněmi země, kterou zastupuje. Nekonečná pestrost kostýmů, cizokrajné vibrace, hudba a tanec jsou zárukou toho, že návštěva festivalu bude neopakovatelným zážitkem a skvělou příležitostí k nákupu vánočních dárků.

dsa-mezinarodni-vanocni-festival-2018

Vybrat si budete moci mezi delikatesami, hračkami, kosmetikou, módními doplňky, šperky, elektronikou i uměleckými předměty.

Milovníci umění a tvořivosti si tak jistě přijdou na své. K vidění bude originální hedvábí, malování hennou či dekorativní vyřezávání.

O nejmenší návštěvníky se v dětském koutku postarají zástupci hudební školy Music Academy of Prague. Děti budou mít možnost vyzkoušet si hru na různé hudební nástroje, sestrojit jednoduché perkuse a zazpívat si.    

Asociace DSA zásluhou návštěvníků festivalu vybrala od roku 2007 přes 66 miliónů korun, převážně díky prodeji vstupenek a předmětů na stáncích, internetové aukci a také od soukromých a firemních dárců.

Asociace DSA podporuje například nemocnice, hospice ale i dětské domovy a komunitní centra. Odkazem Associace během více než dvaceti let charitativní činnosti stále zůstává snaha o sblížení a přátelství mezi rozdílnými kulturami se záměrem podpořit méně privilegované občany České republiky

Chcete-li ušetřit čas i peníze, zakupte si  vstupenku v předstihu za 100 korun v síti Ticketstream www.ticketstream.cz  (Vánočni festival) nebo za 150 korun na místě v den festivalu. Děti mladší 12 let mají vstup zdarma.

Neděle 25. listopadu od 10 do 16 hodin, hotel Hilton, konferenční sál, Pobřežní 1, Praha 8.Praha 4: Rybí polévka se bude rozdávat na Pankráci

23. prosince 2019 v 15:58

Tradiční vánoční rybí polévka se letos bude rozdávat i v Praze 4, a to na Štědrý den od 10:30 hodin před obchodním centrem Arkády Pankrác, kam na polévku, vánočku a svařené víno zve starostka Irena Michalcová.

Dnes: Poslední z Adventních koncertů Prahy 5

22. prosince 2019 v 09:52

Od 17 hodin se v obřadní síni Prahy 5 ve Stroupežnického ulici koná čtvrtý z koncetrů radnice páté městské části.

Praha 5: Adventní koncert Pražákova kvarteta

22. prosince 2019 v 07:46

Dnes, 22. prosince, se v kostele sv. Václava na Smíchově koná Adventní koncert. Začíná v 16 hodin a je zdarma.

Dnes: Zastupitelé budou zpívat před kostelem

22. prosince 2019 v 07:28

Pravidelně se o adventní neděli na schodech kostela sv. Ludmily v Praze 2 scházejí zastupitelé druhé městské části a spolu s návštěvníky vánočních trhů na náměstí Míru si zazpívají koledy.

Další články
Nahoru