dnes
Sobota - zatazeno
4°C
zítra
Neděle - prehanky-snih
3°C
pozítří
Pondělí - snih
2°C
Mezinárodní turnaje v plážovém tenisu, diváci si budou moci pod dohledem profíků zahrát
Obliba plážového tenisu roste. Ilustrační foto: archiv

Mezinárodní turnaje v plážovém tenisu, diváci si budou moci pod dohledem profíků zahrát

Od pátku 10. do neděle 12. července budou beachové kurty na Ovčím hájku v Nových Butovicích v Praze 13 hostitelem dvou po sobě jdoucích mezinárodních turnajů v plážovém tenisu.

V kategoriích muži, ženy a mix bude soutěžit více než 50 sportovců z deseti zemí. Ve všech kategoriích je silně zastoupen reprezentační tým České republiky, který turnaje pojímá jako poslední přípravu před nadcházejícím mistrovstvím světa v Moskvě.

Na diváky čeká nejen i možnost si tento sport zdarma vyzkoušet. V neděli se jim budou věnovat nejlepší čeští hráči.

Více informací nejenom o nadcházejících kláních naleznete na www.plazovytenis.com nebo www.plazovytenis.com/novinky/39.html.


Francouzský adventní trh: Jedinečný gurmánský zážitek přímo v centru

28. listopadu 2017 v 15:58

Ve dnech od 2. – 3. prosince se Novoměstská radnice v Praze 2 promění ve Francouzský adventní trh. Milovníci dobrého jídla, hudby a francouzské atmosféry si zde přijdou na své. Mohou se těšit na vybrané lahůdky francouzské kuchyně, výtečné víno, hudební doprovodný program a na řadu novinek, to vše...

Svaz aerobiku pořádá workshop pro sportovce i instruktory

17. listopadu 2017 v 07:05

Ať už jste trenéři různých sportů, instruktoři nebo prostě jen máte rádi pohyb, tenhle workshop vás nadchne. Pořádá ho 9. prosince Český svaz aerobiku a fitness FISAF.cz a odborníci vás při něm za jeden den seznámí se vším důležitým, co potřebujete vědět o zlepšení kondice pomocí běžných...

Další články
Nahoru