dnes
Středa - zatazeno
3°C
zítra
Čtvrtek - obcasny-dest
6°C
pozítří
Pátek - snih
4°C
Mezinárodní turnaj PragaCup klepe na dveře, v akci uvidíte i bývalého reprezentanta Heinze
O putovní pohár se utká 28 týmů. Foto: Andrea Zavadilová

Mezinárodní turnaj PragaCup klepe na dveře, v akci uvidíte i bývalého reprezentanta Heinze

Mezinárodní turnaj PragaCup se koná 25. června ve sportovním areálu Mrázovka na Smíchově, kde trénuje i fotbalová reprezentace ČR. O putovní pohár se utká 28 týmů z celé ČR, Slovenska, Vietnamu a týmy Spojených národů.

Týmy budou rozděleny do čtyřech skupin, každý tým odehraje minimálně šest zápasů a nejlepší týmy deset zápasů. Zápasy se odehrají na čtyřech hřištích. V jednom z týmů také nastoupí bývalý reprezentant Marek Heinz, který se zúčastnil ME i MS.

pohary-cerven-2016-nahled Turnaje se zúčastní i týmy nehrající žádnou soutěž. Turnaj není omezen pohlavím ani zkušenostmi, jediné omezení je věk nad 15 let. Právě proto, že se na turnaji střetnou týmy různých výkonností od týmů nehrajících žádnou soutěž až po poloprofesionální týmy, je turnaj PragaCup zajímavý a oblíbený. Pro první čtyři týmy a nejlepšího hráče, střelce a brankáře turnaje jsou připraveny ceny.

Na účastníky turnaje čeká zkušený tým organizátorů včetně podavačů míčů, fotografky, kameramana a zdravotníka. Zápasy budou řídit kvalifikovaní rozhodčí. Samozřejmostí jsou restaurace a sociální zařízení přímo v areálu, ve kterém po turnaji bude následovat afterpárty.

Vstup je zdarma. Podrobné informace o turnaji na www.pragacup.cz.

areal-podvinni-fotbal-nahled

Sportovní areál Mrázovka je zasazen do pěkného prostředí


Fisaf pořádá workshop Mentální trénink (nejen) pro trenéry

20. prosince 2017 v 10:05

Český svaz aerobiku a fitness Fisaf.cz pořádá 20. ledna 2018 unikátní celodenní workshop nazvaný Mentální trénink pro trenéry. Vede ho akreditovaný profesionální kouč pro osobní rozvoj a fitness, trenér David Huf, a je určen trenérům, instruktorům, ale také široké veřejnosti – zkrátka každému, kdo...

Nový kurz: Instruktor Děti na startu

19. prosince 2017 v 15:06

Valná většina českých dětí začíná s pohybovými aktivitami až v době školní docházky. Rodiče je pak často přihlásí na specializovaný sport. Ideální přitom je, aby se děti začaly hýbat co nejdříve, osvojily si všeobecné pohybové dovednosti a hlavně – aby měly z pohybu radost. K tomu všemu je vede...

Další články
Nahoru