dnes
Pondělí - zatazeno
6°C
zítra
Úterý - zatazeno
7°C
pozítří
Středa - polojasno
4°C
Pražský sport

Mezinárodní florbalový turnaj na elektrických vozíčcích

Až do zítřka probíhá ve sportovní hale v ulici Na Třebešíně v Praze 10 pátý ročník mezinárodního florbalového turnaje na elektrických vozíčcích, kterého se účastní zástupci ze Spolkové republiky Německo, Slovinska a samozřejmě týmy z České republiky.

Strážníci Městské policie hl. m. Prahy z oddělení Prevence kriminality jsou již od vzniku partnery tohoto turnaje a zajišťují nejen pořadatelskou službu, ale i přípravu hřiště, statistické záznamy a brankové rozhodčí.

„Se strážníky úzce spolupracujeme již od prvního ročníku tohoto mezinárodního turnaje, který se konal v roce 2010. Velice si vážíme této spolupráce a pomoci. Jsem rád, že nejen čeští sportovci, ale i zahraniční hosté, se mohou přesvědčit, že Městská policie Praha není jen silovou složkou, která dohlíží na veřejný pořádek v metropoli, ale dokáže velice kvalitně spolupracovat na takovéto sportovně – preventivní akci,“ řekl Václav Uher z občanského sdružení Flor–in, které sportovní akci pořádá, a zároveň člen týmu New Cavaliers Praha.


Svaz aerobiku pořádá workshop pro sportovce i instruktory

17. listopadu 2017 v 07:05

Ať už jste trenéři různých sportů, instruktoři nebo prostě jen máte rádi pohyb, tenhle workshop vás nadchne. Pořádá ho 9. prosince Český svaz aerobiku a fitness FISAF.cz a odborníci vás při něm za jeden den seznámí se vším důležitým, co potřebujete vědět o zlepšení kondice pomocí běžných...

Do branek! S ČT sport na vrchol za podpory innogy

7. listopadu 2017 ve 13:14

Další ročník populární reality show S ČT sport na vrchol je za dveřmi. Už po osmé budou lyžařští amatéři před televizními kamerami České televize měřit síly na svazích českých skiareálů v obřím slalomu. Ve hře je opravdu hodně, účast na semifinálovém kempu na konci března ve Špindlerově Mlýně, kde...

V Praze 9 se uskuteční fotbalové mistrovství, při každém zápase hrají jen dva hráči

28. září 2017 v 18:23 | Aktualizováno 29. září 2017, 06:48

Jsi fotbalista a chceš si vyzkoušet něco nového a netradičního? Zastav se v obchodním centru Galerie Harfa, kde proběhne Mistrovství ČR ve fotbale 1vs1. Hlavní výhra 5000 korun + další hodnotné výhry pro prvních 8 hráčů.

Další články
Nahoru