Dnes Sobota - prehanky-dest 24°C
Zítra Neděle - skorojasno 29°C
Sobota 25. 6. 2022
Svátek má Ivan
Zpravodajství
Aktuální zprávy z hlavního města
Byznys

Mezinárodní agentura Effectivity otevřela pobočku v Česku, do Prahy chce exportovat slovenské mozky

Slovenská mezinárodní agentura Effectivity (EFFE) otevřela své zastoupení v České republice. Jedná se tak o další kancelář mimo domovskou základnu, která bude vystupovat pod jménem EFFE Prague.     
daniel-abraham-9

Majitel EFFE Prague Daniel Abrahám

Agenturu vede už dvacátým rokem zakladatel a CEO Daniel Abrahám, který vidí na českém trhu mnoho zajímavých výzev a zároveň velký potenciál. 

„Neskutečně mě baví exportovat ,mozky´ toho nejlepšího ze Slovenska. Praha je první volba pro slovenské agentury, kterým je lokální trh již příliš těsný. Logicky jednak jazykem, jednak dostupností. A je neuvěřitelné, jak se zpětně dokážeme inspirovat zase od českých kolegů a neustále posouvat limity. Po utlumení našich plánů kvůli covidovým opatřením, smíme konečně realizovat naši vizi České a Slovenské federativní agentury,“ uvádí majitel EFFE Prague Daniel Abrahám. 

Mezi nejvýznamnější klienty agentury patří aktuálně Kaufland CZ a SK, Tchibo (CZ, SK, PL, HU, CH), Lidl SK, Nay SK a ELECTRO WORLD CZ, Enel, Samsung, Orange Huawei a mnoho dalších.  

Kreativním ředitelem je Mario Poór, který na této pozici působil například v Mark BBDO či v Respect APP. Zároveň je držitelem více než 60 slovenských a mezinárodních cen za reklamu (Zlatý klinec, Golden Drum, Golden Hammer, Cesta Awards, Cannes Lion shortlist, Epica Awards, Zlatá pecka, Eurobest).  

„Mým hlavním cílem a posláním v EFFE Prague bude postavit stabilní a vyzrálý kreativní tým, který dokáže překonávat očekávání klienta a bude každou nově získanou značku do portfolia neustále posouvat dál,“ uvádí kreativní ředitel EFFE Prague Mario Poór. 

V současné době se EFFE Prague soustřeďuje na potvrzení pozice leading agentury u svých retailových klientů a optimalizaci agenturního a pracovního procesu po návratu do „předkovidového“ režimu. V další fázi to pak bude postupné rozšiřování klientů o značky jiných segmentů. „Rádi přijmeme jakoukoliv výzvu do férového tendru,“ dodává za EFFE její CEO Daniel Abrahám.  

Představení agentury Effectivity (EFFE) 

Pod mezinárodní agenturu Effectivity (EFFE) spadá EFFE Bratislava, bratislavská agentura Relations consulting, EFFE Croatia a nově i EFFE Prague. Mezi nejvýznamnější klienty patří aktuálně Kaufland, Lidl, Nay, Enel, Tchibo, Samsung, ELECTRO WORLD, Orange a mnoho dalších.  Zakladatelem a CEO je Daniel Abrahám. V roce 2020 byl nominovaný EY na podnikatele roku. Ve stejném roce se EFFE Bratislava stala vítězem soutěže “Office Roku 2020”. V kanceláři agentury EFFE Prague, která sídlí na adrese Betlémské náměstí 351, pracuje ke květnu 2022 celkem 20 lidí. Prostory mimo jiné disponují i vnitřní terasou a relaxační zónou s výhledem na centrum historického města. Nabízí tak ideální místo pro inspiraci pro kreativní a neotřelé nápady. 


Autor: TZ, red

EY Světovým podnikatelem roku 2022 se stal Gaston Taratuta z Argentiny

10. června 2022 v 19:44

Vítězem letošního světového finále soutěže EY Podnikatel roku byl na slavnostním ceremoniálu v monackém Salle des Étoiles vyhlášen Gaston Taratuta, zakladatel a generální ředitel argentinské společnosti Aleph Group, Inc. Soutěže se zúčastnilo více než 350 podnikatelů, Gaston Taratuta byl vybrán...

Skanska spouští prodej vysočanského bytového domu Alfred

6. června 2022 v 07:54

Společnost Skanska zahajuje prodej bytů v dalším domě druhé etapy projektu čtvrť Emila Kolbena. Bytový dům Alfred vyroste na 11 tisících m2 a nabídne 179 bytových jednotek. Výstavba začne ke konci letošního roku a její dokončení se předpokládá v roce 2025. 

Téměř tři čtvrtiny sporů se zahraničními prodejci loni vyřešilo ESC

30. května 2022 v 11:40

Čeští spotřebitelé se loni dočkali výrazné pomoci od Evropského spotřebitelského centra (ESC). Jeho právníci úspěšně vyřešili 72 procent jejich sporů s podnikateli z jiných zemí Evropské unie, Norska, Islandu a Velké Británie, a to hlavně v oblasti nákupů přes internet. Nejvyšší mimosoudně...

Konference ve Slovanském domě se zaměřila na digitalizaci a kryptoměny

24. května 2022 v 11:44

Jaký vliv a dopady má digitalizace na vzdělání, životní prostředí a platební systémy? Světoví experti a osobnosti na oblasti informačních technologií, bankovnictví i umění o tématu diskutovali na prestižní mezinárodní konferenci o digitalizaci a kryptoměnách – Platon Life Global Digital Ecosystem...

V dubnu vzniklo 2256 společností, nejméně od září loňského roku

24. května 2022 v 10:34

V dubnu vzniklo v České republice 2 256 obchodních společností, což je o 329 méně než v březnu a zároveň nejméně od září minulého roku. Zároveň v dubnu zaniklo 990 společností, o 123 méně než v březnu a nejméně od října 2017. V Česku tak minulý měsíc přibylo 1 266 obchodních společností. Vyplývá...

Další články
Nahoru