Dnes Čtvrtek - zatazeno 31°C
Zítra Pátek - obcasny-dest 27°C
Pátek 19. 8. 2022
Svátek má Ludvík
Zpravodajství
Aktuální zprávy z hlavního města
Byznys

Mezinárodní agentura Effectivity otevřela pobočku v Česku, do Prahy chce exportovat slovenské mozky

Slovenská mezinárodní agentura Effectivity (EFFE) otevřela své zastoupení v České republice. Jedná se tak o další kancelář mimo domovskou základnu, která bude vystupovat pod jménem EFFE Prague.     
daniel-abraham-9

Majitel EFFE Prague Daniel Abrahám

Agenturu vede už dvacátým rokem zakladatel a CEO Daniel Abrahám, který vidí na českém trhu mnoho zajímavých výzev a zároveň velký potenciál. 

„Neskutečně mě baví exportovat ,mozky´ toho nejlepšího ze Slovenska. Praha je první volba pro slovenské agentury, kterým je lokální trh již příliš těsný. Logicky jednak jazykem, jednak dostupností. A je neuvěřitelné, jak se zpětně dokážeme inspirovat zase od českých kolegů a neustále posouvat limity. Po utlumení našich plánů kvůli covidovým opatřením, smíme konečně realizovat naši vizi České a Slovenské federativní agentury,“ uvádí majitel EFFE Prague Daniel Abrahám. 

Mezi nejvýznamnější klienty agentury patří aktuálně Kaufland CZ a SK, Tchibo (CZ, SK, PL, HU, CH), Lidl SK, Nay SK a ELECTRO WORLD CZ, Enel, Samsung, Orange Huawei a mnoho dalších.  

Kreativním ředitelem je Mario Poór, který na této pozici působil například v Mark BBDO či v Respect APP. Zároveň je držitelem více než 60 slovenských a mezinárodních cen za reklamu (Zlatý klinec, Golden Drum, Golden Hammer, Cesta Awards, Cannes Lion shortlist, Epica Awards, Zlatá pecka, Eurobest).  

„Mým hlavním cílem a posláním v EFFE Prague bude postavit stabilní a vyzrálý kreativní tým, který dokáže překonávat očekávání klienta a bude každou nově získanou značku do portfolia neustále posouvat dál,“ uvádí kreativní ředitel EFFE Prague Mario Poór. 

V současné době se EFFE Prague soustřeďuje na potvrzení pozice leading agentury u svých retailových klientů a optimalizaci agenturního a pracovního procesu po návratu do „předkovidového“ režimu. V další fázi to pak bude postupné rozšiřování klientů o značky jiných segmentů. „Rádi přijmeme jakoukoliv výzvu do férového tendru,“ dodává za EFFE její CEO Daniel Abrahám.  

Představení agentury Effectivity (EFFE) 

Pod mezinárodní agenturu Effectivity (EFFE) spadá EFFE Bratislava, bratislavská agentura Relations consulting, EFFE Croatia a nově i EFFE Prague. Mezi nejvýznamnější klienty patří aktuálně Kaufland, Lidl, Nay, Enel, Tchibo, Samsung, ELECTRO WORLD, Orange a mnoho dalších.  Zakladatelem a CEO je Daniel Abrahám. V roce 2020 byl nominovaný EY na podnikatele roku. Ve stejném roce se EFFE Bratislava stala vítězem soutěže “Office Roku 2020”. V kanceláři agentury EFFE Prague, která sídlí na adrese Betlémské náměstí 351, pracuje ke květnu 2022 celkem 20 lidí. Prostory mimo jiné disponují i vnitřní terasou a relaxační zónou s výhledem na centrum historického města. Nabízí tak ideální místo pro inspiraci pro kreativní a neotřelé nápady. 


Autor: TZ, red

Řetězec BILLA otevřel novou prodejnu v Kunraticích

7. srpna 2022 v 07:21

Expanze obchodního řetězce BILLA pokračuje. 4. srpna se otevřela nová prodejna v Kunraticích v Ekonomické ulici. Otevření 49. prodejny v Praze patří do letošního plánu expanze a digitalizace prodejen BILLA, na který společnost vynakládá investici ve výši až 1,32 miliard korun. V letošním roce je...

innogy kupuje slovenského výrobce kogenerací TTS Martin

28. července 2022 v 07:38

Energetická skupina innogy dokončila akvizici slovenského výrobce kogeneračních jednotek a záložních zdrojů elektřiny TTS Martin. Firmu ovládá prostřednictvím společnosti Energo TTS, ve které má 80% podíl. Zbylých 20 % drží syn původního vlastníka Ondrej Korec prostřednictvím své firmy. Transakci,...

Tesco slaví 5 let úspěšného úsilí v oblasti snižování potravinového odpadu

21. července 2022 v 10:18

Odhaduje se, že na celém světě se ročně vyhodí 2,5 miliardy tun potravin. Až 40 procent vypěstovaných potravin končí jako odpad – v zemědělství, potravinářském průmyslu, maloobchodě i domácnostech. Společnost Tesco se zavázala k řešení problému v rámci svých provozoven i celého dodavatelského...

Za pololetí přibylo 474 nespolehlivých plátců DPH

20. července 2022 ve 22:48

V prvním pololetí v ČR přibylo 474 subjektů, které nespolehlivě odvádí DPH nebo závažným způsobem porušují povinnosti vztahující se ke správě daně. Ve srovnání se stejným obdobím loňského roku ale nespolehlivých firmem přibylo téměř o čtvrtinu méně. Aktuálně Dun & Bradstreet na černé listině...

Nezveřejňování finančních výkazů ve sbírce listin může mít pro firmy fatální následky

29. června 2022 ve 14:57

Daňové přiznání za rok 2021 bylo letos možné podávat do konce března v papírové formě, elektronicky do konce dubna a do konce června, pokud společnost využije služeb daňového poradce. Přesto, že se nejzazší termín pro zveřejnění výsledků hospodaření se blíží, finanční výkazy za loňský rok ve...

Další články
Nahoru