Dnes Neděle - jasno 14°C
Zítra Pondělí - oblacno 12°C
Neděle 3. 3. 2024
Svátek má Kamil
Nabídka pro inzerenty
Inzerujte na serveru www.prazskypatriot.cz za zvýhodněné ceny.
Pražské krimi

Mezinárodně hledaný muž rozbíjel výlohy v centru

S dlažební kostkou v ruce se v úterý po půlnoci neznámý muž dobýval v centru Prahy na druhého, který z obavy o své zdraví přivolal strážníky. Po příjezdu hlídky se útočník dožadoval státní policie a na opakované výzvy, aby kámen položil na zem, nereagoval. Když se rozmáchl proti výloze i strážníkům, přišly na řadu donucovací prostředky a skončil v poutech.

Následně vyšlo najevo, že rozbil několik výloh v ulicích Opletalova a Hybernská. Lustrace navíc odhalila, že je 39letý muž v evidenci hledaných osob a je na něho vydán mezinárodní zatýkací rozkaz.

 


Autor: Alo

Agresivní cizinec napadal kolemjdoucí v parku u hlavního nádraží

15. února 2024 v 00:02

O velký rozruch se postaral třiačtyřicetiletý česky hovořící cizinec na konci ledna ve Vrchlického sadech. Kolem osmé hodiny ranní, na chodníku vedoucím od ulice Bolzanova směrem k vlakovému nádraží, nejprve s hořícími novinami v ruce ohrožoval mladou ženu a poté začal napadat náhodné kolemjdoucí....

V Praze 4 se auto po nehodě převrátilo na bok, pomohli hasiči

13. února 2024 v 11:18

Jednotka pražských profesionálních hasičů z krčské stanice zasahovala v pondělí 12. února  od 16:33 hodin v ulici Zálesí v Praze 4. Převrátilo se tam osobní auto po nehodě na bok.

Další články
Nahoru