dnes
Úterý - jasno
14°C
zítra
Středa - zatazeno
17°C
pozítří
Čtvrtek - jasno
22°C
Volby 2018

Městský soud v Praze odmítl žalobu proti Čižinského uskupení Praha Sobě

Městský soud v Praze odmítl žalobu proti kandidatuře sdružení Praha Sobě, které do říjnových voleb vede starosta Prahy 7 a poslanec Jan Čižinský. Návrh soudu předložili lidé z málo známé Protipirátské kandidátky kvůli tomu, že Čižinského uskupení podalo nejprve dvě kandidátní listiny a petice podle nich postrádala zákonné náležitosti.

Soud zhodnotil návrh ke zrušení kandidatury jako nedůvodný. ČTK to sdělila mluvčí sdružení Praha Sobě Julie Kochová. Komunální volby se uskuteční 5. a 6. října spolu s volbami do třetiny Senátu.


Diskuse: Kulturní a společenské centrum Nákladové nádraží Žižkov

18. září 2018 ve 21:08

Nákladové nádraží Žižkov jako kulturní a společenské centrum. V Galerii Mánes na Masarykově nábřeží se 20. září od 18 hodin setkají hosté z řad politiků: radní HMP pro kulturu Jan Wolf (KDU-ČSL, Spojené síly pro Prahu), starosta Prahy 3 Alexander Bellu (ODS / Koalice pro Prahu 3) , místostarosta...

Informační centrum Spojených sil pro Prahu bylo otevřeno v Galerii Mánes, zve na debaty

17. září 2018 ve 23:46

Koalice Spojené síly pro Prahu, kterou tvoří TOP 09 a STAN ve spolupráci s KDU-ČSL, LES a Demokraty Jana Kasla, dnes otevřela v Galerii Mánes na Masarykově nábřeží informační centrum, ve kterém se bude až do říjnových voleb konat série veřejných debat na různá témata.

Další články
Nahoru