dnes
Pátek - skorojasno
20°C
zítra
Sobota - prehanky-dest
21°C
pozítří
Neděle - zatazeno
22°C
Městská policie uzavře smlouvu za 11 milionů korun na opravu aut
Ilustrační foto: archiv

Městská policie uzavře smlouvu za 11 milionů korun na opravu aut

Pražská městská policie (MPP) zaplatí za servis svých vozidel Hyundai v následujících čtyřech letech až 11 milionů korun. Vyplývá to z materiálu, který mají v pondělí projednat pražští radní.

Auta strážníkům bude opravovat společnost Auto Palace Butovice, která zvítězila ve výběrovém řízení a městská policie s ní uzavře rámcovou smlouvu. Strážníci letos již uzavřeli smlouvu na dodávku polokošil.

Vybraná firma zajistí záruční i pozáruční servis. Smlouva se pak bude vztahovat i na auta, která městská policie nyní ještě nemá a v budoucnu by je kupovala. Firma bude rovněž dodávat originální náhradní díly.

Kolik přesně městská policie za opravy utratí, není jasné. Rámcová smlouva jí totiž umožňuje zadávat vybrané firmě zakázky pouze v případě, že strážníci opravu požadují. Maximální výše, do které mohou zakázky zadávat, je zmíněných 11 milionů korun.

Vedení Prahy letos v únoru schválilo městské policii uzavřít čtyřletou rámcovou smlouvu na dodávku polokošil pro strážníky. Za čtyři roky zaplatí maximálně 19 milionů korun. V budoucnu chce vedení MPP vypsat také zakázku na slavnostní uniformy, které strážníci nyní nemají.


Praha 2 zve na ‎nejlepší česká vína v Praze

22. května 2019 v 10:20

Největší degustační výstava vín v pondělí 3. června od 13:30 do 18 hodin v Novoměstské radnici v Praze 2. Všechna ze 150 vystavených českých vín se zúčastnila Národní soutěže vín.

Další články
Nahoru