dnes
Čtvrtek - oblacno
23°C
zítra
Pátek - obcasny-dest
15°C
pozítří
Sobota - obcasny-dest
12°C
Městská policie uzavře smlouvu za 11 milionů korun na opravu aut
Ilustrační foto: archiv

Městská policie uzavře smlouvu za 11 milionů korun na opravu aut

Pražská městská policie (MPP) zaplatí za servis svých vozidel Hyundai v následujících čtyřech letech až 11 milionů korun. Vyplývá to z materiálu, který mají v pondělí projednat pražští radní.

Auta strážníkům bude opravovat společnost Auto Palace Butovice, která zvítězila ve výběrovém řízení a městská policie s ní uzavře rámcovou smlouvu. Strážníci letos již uzavřeli smlouvu na dodávku polokošil.

Vybraná firma zajistí záruční i pozáruční servis. Smlouva se pak bude vztahovat i na auta, která městská policie nyní ještě nemá a v budoucnu by je kupovala. Firma bude rovněž dodávat originální náhradní díly.

Kolik přesně městská policie za opravy utratí, není jasné. Rámcová smlouva jí totiž umožňuje zadávat vybrané firmě zakázky pouze v případě, že strážníci opravu požadují. Maximální výše, do které mohou zakázky zadávat, je zmíněných 11 milionů korun.

Vedení Prahy letos v únoru schválilo městské policii uzavřít čtyřletou rámcovou smlouvu na dodávku polokošil pro strážníky. Za čtyři roky zaplatí maximálně 19 milionů korun. V budoucnu chce vedení MPP vypsat také zakázku na slavnostní uniformy, které strážníci nyní nemají.


Praha 5 mění úřední hodiny podatelny

21. září 2020 ve 14:34

Od 22. září dochází ke změně úředních hodin na podatelně úřadu Prahy 5 na Nám. 14. října 1381/4 z důvodu přechodu na mimořádný režim.

Další články
Nahoru